Як знайти звукову плату.

Після установки нового обладнання в комп'ютер необхідно переконатися в тому, що воно упізнано системою і працює справно. Іноді потрібно встановити програмне забезпечення, здатне реалізувати функції пристрою.
Вам знадобиться
  • Драйвери до звукової плати.
Інструкція
1
Підключіть нову звукову плату до комп'ютера. Для цього відключіть його від мережі змінного струму і зніміть ліву стінку корпусу. Іноді для цього необхідно відкрутити декілька гвинтів. Знайдіть слот для підключення звукової плати, переконайтеся в тому, що він підходить для вашого пристрою, і встановіть плату .
2
Закрийте кришку блоку і підключіть дроти акустичної системи до зеленого роз'єму звукової карти. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження системи. Якщо установка потрібних драйверів установки автоматично, відкрийте «Панель управління». Доступ до нього можна отримати через меню «Пуск». Перейдіть до пункту «Установка пристроїв». Слідуйте пошаговому меню програми, щоб визначити нове обладнання.
3
В меню оберіть звукову плату і встановіть для неї драйвери. Для цього натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до необхідних файлів. Вони можуть бути розташовані на DVD-носії надається у комплекті із звуковою картою.
4
Якщо у вас немає відповідних файлів, виберіть пункт "Підключитися до інтернету для пошуку драйверів». Почекайте деякий час, поки програма перевірить існуючі бази даних. Зазвичай контроль над звуковою платою здійснюється за допомогою спеціальної програми. Встановіть її з DVD-носія або скачайте утиліту з офіційного сайту виробника даної звукової карти.
5
Зазвичай всі необхідні для роботи файли входять в комплект подібних програм. Якщо після виконання описаних дій звук на комп'ютері так і не з'явився, то перевірте налаштування системи. В меню «Панель управління» виберіть пункт «Обладнання та звук». Перейдіть в меню «Управління звуковими пристроями» і відкрийте вкладку «Відтворення». Переконайтеся в тому, що потрібна вам звукова карта активна. Збережіть параметри і перезавантажте комп'ютер.
стикалися ви з такою ситуацією: купивши комп'ютер і підключивши його до мережі, ви виявляєте, що на комп'ютері відсутній звук? Єдиним вирішенням цієї проблеми може бути перевірка наявності звукової плати в корпусі системного блоку. Як бути, якщо корпус запломбований? Виявляється, найкращий вихід зі сформованої ситуації - встановити всього лише одну програму.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Everest Ultimate (Corporation) Edition, мережу інтернет.
Інструкція
1
Для того, щоб визначити марку вашої звукової карти, запустіть програму Everest Ultimate (Corporation) Edition. Великої різниці між цими програмами немає, тому скористайтеся будь-якою конфігурацією. Перед вами відкриється вікно програми, що зовні нагадує вікно «провідника Windows». В цьому вікні виберіть «Комп'ютер» - «Сумарна інформація». Знайдіть розділ «Мультимедіа» - «Звуковий адаптер». Назва звукової карти ми знаємо, тепер необхідно скачати драйвера для появи звуку на комп'ютері.
2
Натисніть на назву вашої звукової карти в програмі (з'явиться меню з 3 пунктів) виберіть «Оновлення драйверів». Після натискання на цю пункт меню автоматично запуститься інтернет-браузер. Більшість системних плат, які мають вбудовані звукові адаптери, віддають переваги картам від Realtek. Розглянемо оновлення драйвера пристрою Realtek.
3
На сторінці, інтернет-браузера знайдіть розділ «Quick Links» і виберіть «HD Audio Codec Driver».
4
Поставте галочку напроти пункту «I accept to the above» і натисніть «Next».
5
Перед вами з'явиться порівняльна таблиця драйверів: виберіть драйвер для звукового адаптера. Вибір ґрунтується на порівнянні версії драйвера з вашою операційною системою. Навпаки вашої операційної системи розташовуються 3 посилання на скачування (якщо неможливо скачати з одного посилання, то з іншого вийде точно).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IbPuclPTVMs