Як блокувати сімку. Як заблокувати симку белайна.

Часом трапляються такі ситуації, коли людина змушена виїхати на деякий час в інше місто. Звичайно, він хоче бути на зв'язку зі своїми близькими, друзями, але, наприклад, воліє не користуватися роумінгом. Якщо він є клієнтом одного зі стільникових операторів, краще на час відсутності заблокувати сім-карту, таким чином, абонентська плата за цей час не буде зніматися.
Інструкція
1
Заблокувати сім-карту можна самостійно. Для цього зайдіть на офіційний сайт вашого стільникового оператора. Наприклад, ви є абонентом ВАТ «Мегафон». В адресному рядку наберіть www.megafon.ru.
2
У правому верхньому куті знайдіть напис «Сервіс-Гід» і клікніть на неї. Відкриється сторінка, де потрібно буде ввести десятизначний номер і пароль для входу в зону самообслуговування. Далі натисніть «Увійти».
3
Перед вами відкриється сторінка вашого особового рахунку. Зліва від себе знайдіть меню, клікніть на вкладку «Послуги та тариф». Знайдіть пункт «Блокування номера».
4
Встановіть добровільну блокування, вибравши потрібний період. Пам'ятайте, що він не повинен бути більше 6 місяців. Клікніть на напис «Встановити». Система автоматично запропонує вам підтвердити операцію. Натисніть на «Ок».
5
Щоб заблокувати сім-карту ВАТ «МТС», наберіть в адресному рядку www.mts.ru, знайдіть напис «Вхід в Інтернет-Помічник», далі вкажіть номер і пароль. На сторінці знайдіть напис «Блокування номера», далі дотримуйтесь інструкції.
6
Заблокувати сім-карту ви можете і в будь-якому офісі вашої стільникової компанії. Для цього достатньо взяти з собою документ, що засвідчує вашу особу. Якщо особовий рахунок зареєстрований не на вас, то власник повинен оформити на вас довіреність.
7
Добровільно заблокувати номер ви можете за допомогою телефонної лінії обслуговування абонентів, для цього наберіть короткий номер вашого стільникового оператора (МТС - 0500, Мегафон - 0890, Білайн - 0611). Зв'язавшись з оператором, назвіть йому паспортні дані власника або кодове слово, яке ви називали при купівлі сім-карти.
Корисна порада
Добровільна блокування номера ВАТ «Мегафон» коштує 30 рублів, абонентська плата за дану послугу складає 1 рубль на день. Блокування особового рахунку ВАТ «МТС» коштує 35 рублів, за збереження номера щомісяця знімається плата розміром 138,6 рублів.