Як відкрити міні-виробництво. Яке виробництво можна відкрити.

Відкрити в нашій країні міні-виробництво - справа нелегка, особливо, якщо починати з нуля. При доброму та правильному підході воно може принести непоганий прибуток власнику, а також забезпечить населення додатковими робочими місцями.
Вам знадобиться
  • - наявність стартового капіталу;
  • - інтернет;
  • - приміщення для відкриття виробництв.
Інструкція
1
Спектр напрямків міні-виробництв достатньо шірокій.Ето може бути виробництво будівельних матеріалів: силікатної цегли, піноблоків, тротуарної, мармурової плитки, пінополістиролу та інших. Харчова галузь: пивоварні, пекарні, млини, спиртзаводи, вирощування грибів, виробництво фіто-чаю, сухих завтраков.Сфера обслуговування: пральні, хімчісткі.Другіе види діяльності: виробництво пластикової упаковки, пластикових вікон, меблів.
2
Виберіть, яким видом малого бізнесу ви хотіли б заняться.Еслі у вас є гараж, вам вигідніше буде виробляти будівельні матеріали, необхідне для цього обладнання має мінімальні габарити, тому цілком може розміститися в невеликому помещеніі.Также в гаражі можна займатися вирощуванням грибів, з умовою постійного підтримання певної температури.Міні-виробництво в харчовій галузі увазі під собою наявність спеціально обладнаних цехів, з дотриманням норм СЕС.Для виробництва вікон і меблів потрібне спеціальне громіздке обладнання, тому для них потрібна велика площа.
3
Розробіть бізнес-план, визначитеся з сумою початкового капіталу. Ознайомитеся з бізнес-планами для малого бізнесу, які пропонують в інтернеті. Порадьтеся з досвідченими в цьому питанні знайомими людьми, вони можуть знати про деякі підводні камені, які ви можете не врахувати при складанні бізнес-плану.
4
Знайдіть кошти на відкриття виробництва. Якщо необхідна сума вже є - це величезний плюс, і вирішення питання фінансування відпадає. Коли зовсім немає початкового капіталу, візьміть гроші в борг у знайомих, родичів або кредит в банке.Банкі дуже неохоче дають кредити на відкриття нового бізнесу, тому якщо ви будете брати гроші в банку, не озвучуйте той факт, що вони потрібні саме на відкриття міні -виробництва. Краще візьміть кілька споживчих кредитів - це буде більш реально. Адекватно оцініть свою платоспроможність для подальшого погашення цих кредитів.
5
Зареєструйте своє підприємство як ІП (індивідуальний підприємець) або ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Оцініть, як безпечніше і вигідніше вам зареєструвати організацію, яка система оподаткування більше підійде, як зручніше буде вести бухгалтерію.
6
Закупити необхідне обладнання, сировину і матеріали для обраного бізнесу. Організуйте виробництво відповідно до вимог пожежної та технічної безпеки. Отримайте узгодження СЕС (санепідемстанції), пожежних служб.
7
Найміть співробітників відповідних кваліфікацій (бажано досвідчених) і приступите до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2nuO7ZBJlBc
Корисна порада
Кожне виробництво має свої нюанси. Приймаючи рішення про відкриття, постарайтеся провести аналіз ринку збуту вашої майбутньої продукції, реально оцініть можливу конкуренцію. Дайте рекламу виробництва або продукції в ЗМІ, на телебаченні або зовнішню рекламу.
Організація власного виробництва з випуску якогось товару проходить в декілька етапів і передбачає ускладнення процесу відкриття та реєстрації. Щоб створити своє виробництво необхідно мати виробниче обладнання та приміщення. Процес організації виробництва можна умовно позначити кількома етапами.
Інструкція
1
Пошук потрібної ідеї. Не кожна задумка виявляється вдалою в процесі її реалізації. Вибір ідей величезний - від виробництва пельменів, до бізнесу з виготовлення цвяхів. Найкраще вибирати ту галузь, в якій ви добре розбираєтеся - доводилося стикатися за родом діяльності, є позитивний приклад чи це заповітна мрія.
2
Складання бізнес-плану. Це обов'язковий етап, який проходить будь-який виробничий або невиробничий бізнес. Особливу увагу приділіть джерелам фінансування - щоб створити власне виробництво, як правило, потрібно чималий стартовий капітал.
3
Пошук приміщення. Якщо ви плануєте зайнятися виробництвом продуктів харчування, то вимоги до вибору приміщення пред'являються суворі - виробничий цех повинен пройти перевірку санепідемстанції і відповідати всім вимогами відповідного законодавства. Площа приміщення теж має мінімально необхідні розміри, які розраховуються для кожного виду виробництва окремо. Враховуйте також розміри виробничої лінії, наявність приміщень під склади сировини і готової продукції.
4
Отримаєте всі необхідні дозволи, пройдіть процедуру реєстрації. Необхідно заздалегідь вивчити і подати заявки на проведення всіх перевірок і сертифікацій. Будьте готові до періодичних інспекціям відповідних органів. Зверніться до місцевих органів реєстрації для отримання офіційних документів.
5
Найміть співробітників. Кваліфікація персоналу залежить від складності використовуваного обладнання та особливостей виробництва. Для харчового виробництва додатково необхідна наявність санітарної книжки у персоналу. Розмір штату залежить від розмахів виробництва - зазвичай це технологи, бухгалтер, завідувач складом.
6
Шукайте постачальників і канали збуту. Постачальників сировини відбирайте по пропонованим умовам співпраці. Для залучення клієнтів займіться активною рекламою і налагодженням контактів з потенційними споживачами.