Як зшити костюм ангела.

Відомо, що всі діти - ангели, але тільки в Новий рік і Різдво представляється нагода одягнути свого ангела у відповідний костюм з білими крилами і золотим німбом.
Вам знадобиться
  • - парча сріблястого кольору для сорочки;
  • - оксамит блакитного кольору для обробки;
  • - шовк білого кольору для жупана;
  • - золота тасьма;
  • - золотистий трикотаж для чобітків;
  • - тонка дріт;
  • - ободок для волосся.
Інструкція
1
Зшийте нижню сорочку для костюм а ангела : візьміть сріблясту тканину (парча, тафта), зшийте просту пряму сорочку з прямими рукавами, вузькою горловиною, розрізом горловини на спинці і розрізами в бічних швах знизу до коліна. Для обробки подолу, горловини і манжет візьміть широку оксамитову стрічку, по верхньому краю стрічки виріжте хвилястий край, пришийте обробку, звузивши наскільки можливо рукав внизу.
2
Сшейте каптан з білого шовку або атласу, він надягає зверху, тому повинен бути широким. Для каптана викроїте п'ять прямокутників - спинка, дві полички, два рукави (рукава робляться коротше, ніж у сорочки). Зшийте і обробіть зрізи рукавів, полички і поділ широкої золотистої тасьмою.
3
Зшийте з м'якої щільної тканини золотистого кольору (трикотаж, штучний оксамит) чобітки за формою гольф. Вгорі зробіть розріз і зробіть дірочки для шнурків, виріжте підошви зі штучної шкіри і приклейте, або пришити до чобітків.
4
Зробіть широкий пояс з блакитного оксамиту, до кінців пояса пришийте пензлика із золотої тасьми. Виготовте крила з тонкого дроту, обтягнутою білою сітчастою тканиною, крила розпишіть золотою фарбою.
5
Прикріпіть крила до костюм у: викроїте дублюючу спинку каптана, але не на всю довжину, а приблизно до пояса. Проклейте її щільним флізеліном, зробіть прорізи в районі лопаток, вставте крила і міцно пришийте.
6
Прикріпіть крила іншим способом: зробіть кільце з білого шнура, перекрутите його посередині, пришийте крила до шнура на рівній відстані від згину, щоб вони опинилися в районі лопаток, надягайте зверху на костюм, просмикуючи руки в кільця.
7
Зробіть німб: зігніть дріт у формі кола, обтягніть сітчастою тканиною і зафарбуйте золотою фарбою. Підберіть тонкий обідок під колір волосся, щоб він був непомітний. Прикріпіть клеєм німб до обідка.