Як нормалізувати мікрофлору кишечника. кал на мікрофлору результат.

Порушення мікрофлори кишечника останнім часом зустрічається досить часто, причому не тільки у дорослих, але і у дітей. Нормалізувати її нескладно, якщо діяти в союзі з лікарем і дотримуватися деякі рекомендації.
Вам знадобиться
  • - 10 г очищених насіння гарбуза;
  • - 10 г очищених насіннячок соняшнику;
  • - 10 г ядер волоських горіхів;
  • - 100 мл води.
Інструкція
1
Порушенням мікрофлори кишечника , або дисбактеріозом, називається зміна нормального співвідношення між корисними і умовно-патогенних видами мікроорганізмів. Для усунення цього стану за призначенням лікаря приймайте пробіотики - препарати, у складі яких є живі штами бактерій. При попаданні в кишечник вони поселяються в ньому і починають активно розмножуватися і знищувати наявні там у великій кількості хвороботворні мікроорганізми. Підбираються такі препарати тільки доктором і тільки після дослідження калу - результат такого аналізу покаже, дефіцит яких мікроорганізмів привів до появи у вас дисбактеріозу. До найбільш часто рекомендованим лікарями і ефективним пробіотиків належать лінекс, біфідумбактерин форте, бактісубтіл і біовестін.
2
Для нормалізації мікрофлори кишечника перейдіть на дробове харчування і приймайте їжу 5-6 разів на день невеликими порціями. Перегляньте свій раціон і виключіть з нього шоколад, какао, чорницю, банани і міцний чай. Включіть в ваше меню якомога більше свіжих овочів і фруктів, круп, олії та житнього хліба. Вам буде легше впоратися з дисбактеріозом, якщо на вашому столі також у великій кількості будуть присутні відварне м'ясо, сухофрукти, риба, білий хліб з висівками, кисле молоко, кефір і кумис.
3
У деяких випадках відновити порушену мікрофлору кишечника і усунути симптоми дисбактеріозу можна і за допомогою народних методів лікування цієї недуги. Візьміть очищені насіння гарбуза, очищені насіння соняшнику і ядра волоських горіхів. Подрібніть ці інгредієнти в кавомолці і розбавте отриману суміш теплою кип'яченою водою. Приймайте її по 2 ст. ложки 2 рази на день протягом 10 днів. Безумовно, перед початком такого лікування обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tpygyrhj7PY