Як заховати розділ.

Щоб приховати одного або декількох розділів жорсткого диска можуть бути різні причини. Деяким просто набридає іконка непотрібного розділу в меню «Мій комп'ютер», інші ж хочуть заховати його від сторонніх очей.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Спробуйте приховати вибраний розділ за допомогою командного рядка Windows. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть по пункту «Виконати» або просто натисніть клавіші Win і R. Введіть команду cmd в з'явилося вікно і натисніть клавішу Enter. Наберіть команду diskpart і ще раз натисніть Enter.
2
Введіть рядок list volume. У робочому вікні програми відобразиться список існуючих розділів вінчестера. Навпроти номера диска буде стояти літера, привласнена йому. Виберіть потрібний диск, ввівши команду select volume 2 (цифра - номер розділу). Тепер наберіть команду remove letter D. В даному випадку D - буква, привласнена системою другому розділу. Прихований диск перестане відображатися після перезавантаження комп'ютера.
3
Якщо даний метод для вас занадто складний, то відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Керування комп'ютером». Він розташований в меню «Адміністрування». Перейдіть до рядка "Керування дисками".
4
Клацніть правою кнопкою миші по потрібного розділу вінчестера. Виберіть пункт «Змінити букву диска». У меню, натисніть кнопку «Видалити» і підтвердіть виконання цієї процедури. Перезавантажте комп'ютер.
5
Якщо у вас немає доступу до даної функції, то встановіть програму Partition Manager. Запустіть її і виберіть пункт «Режим для досвідченого користувача». Дочекайтеся відкриття нового вікна. Клацніть правою кнопкою миші по потрібному локальному диску і виберіть пункт «Приховати розділ». Натисніть кнопку «Так» у вікні. Тепер відкрийте меню «Зміни» та активуйте нові параметри жорсткого диска. Ви також можете використовувати такі програми як Acronis Disk Director, HideFolder і WinGuard.
6
Варіантів приховування розділу вінчестера досить багато. Виберіть той з них, який найбільш зручний для вас. Варто відзначити, що диски, заховані першими двома способами, можуть відображатися в деяких програмах, наприклад Total Commander.