Як відзначити сорокаріччя.

Сорок років для кожного з нас - це певний життєвий рубіж, переступаючи який ми переходимо до зрілості, накопиченню досвіду, новим цінностям і потребам. Тому до святкування сорокаліття слід підійти максимально серйозно.
Інструкція
1
Забудьте про забобони. Вважається, що відзначати 40 років не можна, оскільки саме число пов'язано з низкою містичних властивостей. В ТАРО є карта "Смерть", вона має буквене позначення "М", і, відповідно до єврейський алфавітом, позначає число 40. Крім цього воно не раз зустрічається в Біблії: 40 років єврейський народ мандрував по пустелі, сорок днів Ісус Христос провів в пустелі після Водохреща, на сороковий день вирішується доля померлої душі. Звичайно, можна повірити у всі ці прикмети і символи і відмовитися від святкування настільки містичної дати. Але краще не думати про такі неприємні прикметах.
2
Відсвяткуйте в колі сім'ї та найближчих друзів. Ніхто не говорить про те, щоб влаштовувати грандіозне торжество, але приємний вечір в теплій компанії цілком можливий. Влаштуйте невеликий екскурс в минуле - згадайте, як багато всього сталося в ці роки, скільки всього піддалося змінам. Подивіться старі фотоальбоми, послухайте музику минулих років, все це допоможе перейти на новий життєвий етап, з новими прагненнями і цілями. Можна підготувати ціле слайд-шоу. Напевно в сімейних архівах збереглося безліч унікальних фотографій і відеозаписів.
3
Рушайте в дорогий ресторан. Запросіть на вечерю сім'ю або другу половинку, проведіть незабутній вечір в якомусь затишному і респектабельному місці, яке не завжди можна собі дозволити. Сорокаріччя - це привід робити собі приємні подарунки і gjбаловать чимось вишуканим. Як варіант - проведіть час так, як давно хотіли. Приміром, вирушайте в Париж (або будь-який інший місто) на вихідні, стрибну з парашутом, - в-общем все, чого досі ще не зробили, але дуже б хотіли.
4
Присвятіть день народження цілком і повністю себе. Купіть в подарунок те, що давно хотілося, вирушайте на спа-процедури, а ввечері відкрийте пляшку улюбленого вина і поміркуйте про своє життя. Проаналізуйте скоєні помилки, подумайте над тим, що ще не було реалізовано, відпустіть всі минулі образи. А на наступний день почніть новий життєвий етап.