Як розтягнути штани. після прання джинси стали коротшими Як їх витягнути.

Після прання можна зіткнутися з проблемою усадки речей. Часто при пранні різні штани - чоловічі штани, спортивні, джинси ставали на розмір, а то й два менше. Чи можна якось виправити ситуацію?
Інструкція
1
Найперше, що необхідно враховувати при пранні - це склад тканини, з якої зшиті ваші штани . Обов'язково вивчіть етикетку, перш ніж завантажувати їх в пральну машину. Адже різний склад тканини вимагає різного температурного режиму.
2
При пранні чоловічих брюк, в складі яких більше 50% вовни - будьте дуже обережні. Вода повинна бути не більше 40 градусів і краще використовувати делікатний режим прання. Якщо штани все ж дали усадку, розтягнути їх можна таким чином: виверніть навиворіт і покладіть на прасувальну дошку. Змочіть льняну серветку, розкладіть зверху і через неї пропрасовуйте брюки, одночасно злегка витягаючи їх. Виконуйте дії до повного висихання. Тільки врахуйте, що розтягнути таким чином штани можна максимум на пів розміру.
3
Спортивні штани , у складі яких натуральна нитка, можна розтягнути відразу після прання. Візьміть ще вологі штани і рівномірно витягайте їх в довжину або ширину, залежно від того, куди вони дали усадку. Після цього акуратно розкладіть на сухий рушник і дайте висохнути. Після висихання, якщо виріб розтягнулося недостатньо, збризніть водою і ще раз розтягніть і просушіть. Зазвичай з такими штанами проблем не буває - вони тягнуться досить легко.
4
Якщо ж вам необхідно розтягнути джинси, то ця процедура досить клопітна. Ще вологі штани приміряйте на себе і визначитеся, де вони стали вже. Якщо тільки в поясі, тоді витягніть його. Для цього доведеться докласти значних зусиль, можете попросити чоловіка допомогти вам. Те ж саме виконайте і з довжиною. Якщо штани стали коротшими, візьміть вдвох: один за пояс, інший за низ і тягніть.
5
Якщо необхідно розтягнути джинси в ширину - використовуйте перевірений спосіб. Надіньте на себе теплі колготи чи спортивні, а зверху спробуйте натягнути ще вологі штани. Це займе у вас якийсь час і доведеться докласти певних зусиль. Можливо, процес легше виконати в лежачому положенні. Після цього постарайтеся походити хвилин десять по квартирі в такому вбранні. Потім знімайте і вішайте штани на сушку, лише далеко від батареї.
6
Надалі намагайтеся прати штани при більш низьких температурах, відповідно до вимог по догляду за тканиною.