Як зарядити пальчикові батарейки. акумуляторні пальчикові батарейки зарядні пристрої до них.

Пальчикові акумулятори заряджаються як за допомогою деяких пристроїв, в яких вони зазвичай використовуються (телефони, фотоапарати і так далі), так і за допомогою автономних мережевих зарядних пристроїв, які досить легко знайти в продажу. Зверніть увагу, що це відноситься до акумулятором практично будь-якого формату.
Вам знадобиться
  • - мережеве зарядний пристрій.
Інструкція
1
Придбайте мережевий зарядний пристрій для пальчикових батарейок. Ви можете знайти їх в точках продажів радіотехніки, магазинах побутової техніки та місцях продажів стільникових телефонів. Також вони доступні для покупки і на ринках, однак будьте уважні і не ризикуйте, купуйте тільки якісні зарядні пристрої. Також звертайте увагу на матеріал, з якого зроблено СЗУ.
2
Встановіть пальчикові батарейки в придбане вами зарядний пристрій, при цьому в обов'язковому порядку дотримуючись полярності. Не використовуйте зарядний пристрій для не придатних за розміром акумуляторів. Дочекайтеся повної зарядки батарейок, це може зайняти певний період часу (близько 10 годин залежно від ємності та кількості елементів живлення).
3
Періодично звертайте увагу на індикатори заряду, зазвичай вони бувають червоного і зеленого кольору. Останній означає найчастіше те, що акумулятор повністю зарядився і готовий до використання, червоний, відповідно, навпаки.
4
Якщо у вас є мережеве зарядний пристрій для апарату, котрий використовує пальчикові акумулятори, встановіть їх в батарейний відсік, дотримуючись полярності, потім підключіть до пристрою мережевий кабель. Зверніть увагу, що в даному випадку на зарядку акумуляторів може піти трохи довше часу, ніж при використанні окремого пристрою.
5
Якщо ви вперше заряджаєте дані акумулятори, попередньо розрядите їх повністю, після чого поставте заряджати на всю ніч. Після їх повної зарядки залиште їх в мережі ще на 2-3 години, після чого знову повністю розрядите і зарядите їх. Таким чином їх ємність буде використана в повній мірі. Зверніть увагу, що це властиво і для інших акумуляторів. Якщо перші кілька разів вони не були повністю розряджені і заряджені, швидше за все, батареї вистачатиме ненадовго.
Корисна порада
Не залишайте мережеві зарядні пристрої в розетці без акумуляторів.