Як розвести оцет водою. Як розвести для обтирання 70-% оцтову кислоту.

Оцтова есенція - дуже практична покупка. Висококонцентрований розчин краще зберігається, до того ж його завжди можна розвести в тій пропорції, яка необхідна в кожному конкретному випадку. Щоб приготувати розчин для обтирань або столовий оцет для соусу, есенцію необхідно розвести водою.
Вам знадобиться
  • - концентрований оцет;
  • - кип'ячена або пляшкова питна вода;
  • - мірна ложка;
  • - посуд для змішування;
  • - пляшка з щільною кришкою.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що оцтова кислота має різну концентрацію. Купуючи пляшечку, пошукайте на етикетці інформацію про це. Найчастіше у продажу зустрічається семідесяті- і восьмідесятіпроцентная кислота.
2
Подальші дії залежать від того, який розчин вам необхідний. Для кулінарних цілей найчастіше використовують тривідсотковий, шестипроцентний, восьмивідсотковий розчин. Щоб отримати потрібну концентрацію, обчисліть, скільки частин води буде потрібно на одну частину оцту. Розділіть число, що позначає відсоток оцтової есенції на число, відповідне бажаного відсотку і округлятимете вийшло число. Воно означатиме необхідну кількість частин води. Наприклад, щоб з семидесятивідсоткового есенції отримати тривідсотковий оцет, 70 розділіть на 3. Вийде 23,3 - значить, для приготування тривідсоткового оцту слід взяти 23 частини води на 1 частину семидесятивідсоткового концентрату.
3
Розбавляйте оцет холодної кип'яченої або питної пляшкової водою. В чистий посуд вилийте потрібну кількість води, додайте частину оцтової кислоти і перемішайте. Розчин готовий. Його можна зберігати, перелив у флакон з щільно прилягає кришкою або пробкою.
4
Якщо, згідно з рецептом, вам необхідний шестипроцентний оцет, а у вас в наявності є тільки вже розбавлений тривідсотковий, збільште його дозу вдвічі, наприклад, додавши в блюдо дві чайних ложки тривідсоткового оцту замість однієї шестипроцентного.
5
Якщо ви плануєте робити оцтові компреси або обтирання, візьміть тривідсотковий або шестипроцентний розчин. Для обтирання дітей тривідсотковий оцет можна розбавити ще більше, додавши на одну частину розчину частина води. Намочіть в розчині рушник і приступайте до розтирань. Розбавлений оцет знімає жар і заспокоює напади головного болю.
Не тільки в процесі хімічних дослідів, а й у повсякденному житті багато стикаються з необхідністю розвести якусь рідина . Але от як це зробити, в більшості випадків не знають. Можна розглянути таку процедуру на прикладі приготування бордоською рідини - розчину, використовуваного садівниками для боротьби з грибковими захворюваннями дерев. Вона відноситься до такого типу рідини, хімія яких не так вже складна для самостійного вивчення.
Інструкція
1
Бордоська рідина готується досить просто. Щоб зробити її, змішайте розчин мідного купоросу і розчин вапна. Пам'ятайте, що для приготування цієї рідини підійде тільки гашене вапно. Якщо у вас під рукою виявилася тільки звичайна вапно, не переживайте, зробити з неї гашене дуже легко. Просто залийте напівфабрикат, засипаний в емальований або пластикову тару, водою в співвідношенні 1 до 2 і залиште її на кілька годин.
2
Тепер про пропорції під час розведення. Якщо ви хочете отримати 1% -ную бордоскую рідина , розчиніть у невеликій кількості теплої води 100 грам купоросу. Це розчинення також рекомендується проводити в пластиковій, емальованому або скляній тарі, але не в металевій. Після того як мідний купорос повністю розчинився, доведіть загальний обсяг рідини до 5 літрів, просто додавши необхідну кількість води, вже холодною.
3
Візьміть другу тару і розведіть в ній 100 грам гашеного вапна, використовуючи також 5 літрів води. У вас вийде біла рідина , яку називають вапняним молочком. Обов'язково процідіть його, використовуючи емальований або пластиковий посуд місткістю не менше 12 літрів.
4
В процеженное вапняне молоко тонкою цівкою влийте розчин мідного купоросу, постійно помішуючи рідина . Обов'язково стежте за тим, щоб під час змішування обидва вихідних розчину були однакової температури і холодні.
5
Після закінчення приготування перевірте кислотність середовища отриманої бордоською рідини. Для цього опустіть в неї ніж. Якщо він покрився плямами міді червонуватого відтінку, значить, розчин має кисле середовище, і застосовувати його не рекомендується, оскільки рослини від такої рідини можуть отримати опіки. Щоб зробити рівень кислотності рідини більш нейтральним, додайте в неї вапняне молоко. Отриманий розчин використовуйте відразу після закінчення його приготування, інакше він втратить всі свої корисні властивості в процесі зберігання.