Як навчитися ставити підпис.

Підпис - це унікальний ідентифікатор людини, що виражався в певній послідовності символів. Вона, на думку психологів, вказує на внутрішній світ, характер і енергетику індивіда. Зазвичай діти починають самостійно підписуватися в 6-7 років, але з часом їх підпис може видозмінюватися. Як же навчитися підписуватися?
Інструкція
1
Вчити дитину ставити підпис можна тоді, коли він вже впевнено тримає ручку в правій або лівій руці. Необхідність у тому, щоб ваш малюк вмів підписуватися, звичайно виникає тоді, коли він йде в підготовчу групу, школу або, наприклад, записується в бібліотеку. Поясніть йому, що таке підпис, і для чого вона потрібна. Покажіть, як підписуєтеся самі. Продемонструйте йому кілька підписів різних людей.
2
Найчастіше підпис включається в себе ініціали імені та прізвища людини, але це не є обов'язковою вимогою. Розкажіть про це дитині. Однак батькам не варто придумувати особисту підпис за дитину, краще надати йому простір для фантазії. Нехай він самостійно спробує висловити свою особистість, індивідуальність і гарненько потренується. Зазвичай в дитячі голови приходить кілька варіантів підписів, а потім вони обирають з них саму, на їх погляд, привабливу і цікаву.
3
Коли дитина кілька разів підписався, він запам'ятовує послідовність символів і згодом часто дотримується цим порядком, що не імпровізуючи. Зазвичай у дитини сильно міняється почерк і підпис тоді, коли він вступає до школи і бачить, як пишуть і ставлять підписи інші діти. Іноді малюк може часто міняти символи свого підпису, а також почерк. Таким способом він шукає себе.
4
Трапляється, що люди в дорослому віці вирішують почати підписуватися по-новому. Найчастіше це пов'язано з професійною діяльністю або якими-небудь внутрішніми поривами. Буває, що людина прислухається до думки якийсь авторитетної для себе особистості, яка радить вдосконалити підпис, ускладнити, надати їй більшу візуальну вагомість.
5
Генеральні директори та головні бухгалтери повинні вміти складно і завжди однаково підписуватися на офіційних документах. Це необхідно для того, щоб їх підписи було важко підробити і сфальсифікувати.