Як зробити, щоб приснилося те, що ти хочеш. Як зробити так щоб тобі наснилося те що ти хочеш.

У сні ми зустрічаємося з підсвідомістю, яке може багато розповісти про наше життя і допомогти вирішити непрості ситуації. Якщо ви хочете отримати відповіді на питання, які в реальному житті залишаються відкритими, запрограмуйте себе на певний сон, і, можливо, вам вдасться розкрити багато секретів свого «Я».
Вам знадобиться
  • Блокнот, ручка.
Інструкція
1
За кілька годин до сну постарайтеся розслабитися, не перевантажувати себе зайвими емоціями та враженнями, щільним вечерею, а так же фізичними вправами. Прийміть ванну і займіться заспокійливим справою, наприклад, вишивкою.
2
Заздалегідь визначте, що ви хочете побачити уві сні. Це не повинно бути докладний опис сюжету, адже сни будуються за своєю внутрішньою логікою. Сформулюйте, яку інтелектуальну чи творчу задачу ви хочете вирішити, і в сні вам прийде допомога. Або, може бути, ви бажаєте побувати в якійсь країні, відправитися в пригоду, побачити когось із близьких. У кожному разі, задача повинна відображати актуальну і хвилюючу вас ситуацію.
3
Задавшись конкретною метою, кілька разів перейдіть її у себе в голові, а потім запишіть на листку паперу.
4
Тепер вам потрібно налаштуватися на запам'ятовування сну. Для цього покладіть блокнот і ручку біля свого ліжка, щоб після пробудження негайно зафіксувати все побачене вами уві сні. Самим цим жестом ви як би виражаєте серйозне і шанобливе ставлення до своїх сновидінь, а це збільшує шанс, що і вони до вас поставляться так само.
5
Запрограмуйте себе на те, щоб прокинутися відразу після того, як вам присниться потрібний сон. Справа в тому, що за ніч ми можемо побачити до п'яти сновидінь, а запам'ятовується, як правило, останнє. Тому дайте собі внутрішню установку прокинутися відразу після того, як бажаний сон скінчиться.
6
Навчіться перебувати в прикордонних станах, які супроводжують нас до і після сну. Не засипте тут же, як тільки ваша голова торкнулася подушки, і не схоплюватися з ліжка відразу після пробудження. Прикордонні стану між сном і реальністю - це, свого роду, ущелини в світах, звідки ми можемо отримати важливу інформацію.
7
Під час засипання, коли ви знаходитесь в цьому самому прикордонному стані, уявляйте до найдрібніших подробиць ту картину, яку ви хочете побачити уві сні. Задійте всю свою уяву і фантазію. Через кілька хвилин ви м'яко і непомітно вирушите в країну сновидінь.
8
Прокинувшись, не поспішайте повертатися до реальності, а постарайтеся вчепитися за залишки фантастичних картинок, які ще не до кінця випарувалися з вашої свідомості. Згадуйте, що було до них, прокручивайте побачене і запам'ятовуйте.
9
Коли сон повністю покине вас, і ви зрозумієте, що повністю пробудилися, не встаючи з ліжка, запишіть все, що встигли запам'ятати, а також те, що спливає у вашій пам'яті під час фіксування сну.
10
Якщо ви усвідомлено підходили до програмування себе на певний сон, то ви обов'язково зустрінете в описі сновидіння саме те, що хотіли побачити. А тренуючи себе подібним чином щодня, ви досягнете великих результатів, і тоді сни зможуть стати вашими вірними помічниками і союзниками в реальному житті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aeGaaPZWhGw