Як відмити шкіряний диван. Як чорнило отереть від шкіряного дивана дом.способом.

При покупці шикарних меблів зі шкіри слід знати про деякі правила догляду за її поверхнею. При правильному чищенню дивана натуральний матеріал не втратить свій первісний вигляд і блиск. Так як же відмити забруднення з шкіряної поверхні?
Вам знадобиться
  • -м'які ганчірочки,
  • - стеаринова губка,
  • - медичний спирт,
  • - натуральне мило,
  • - липка стрічка ,
  • - рідкий миючий засіб,
  • - натуральне коров'яче молоко.
Інструкція
1
Якщо ви або гості випадково пролили якусь рідину на шкіряний диван, негайно йдіть за ганчіркою і спробуйте усунути надлишки, не відкладайте це на потім. Не допустіть розтікання і проникнення в основу наповнювача дивана . Для початку промокніть пляма м'якою серветкою кілька разів, потім протріть поверхню меблів вологою фланелевою або бавовняною тканиною. Якщо на диван пролилося червоне вино, обробіть пляма легким розчином спирту.
2
Багатьох батьки маленьких дітей цікавить одне і те ж питання: як відмити шкіряний диван від фломастерів та чорнила від кулькових ручок, залишених після художеств ваших чад. Сліди від фломастерів можна відмити за допомогою ватного тампона, змоченого в медичному спирту. Потім обробіть забруднення стеаринової губкою. Чорнило від кулькової ручки легко видалити за допомогою лейкопластиру або скотча. Наклейте його на пляму, міцно притисніть і потягніть. Якщо залишилися невеликі сліди, отмойте їх рідким миючим засобом (рідиною для миття посуду або рідким милом).
3
Відмити шкіряний диван можна народними способами. Як стверджує чутка, меблі зі шкіри любить натуральне коров'яче молоко. Змочіть м'яку губку в теплому молоці, злегка відіжміть і протріть диван. Завдяки дії такого натурального і екологічно чистого продукту, шкіра стане більш блискучою і м'якою.
4
Плями від чаю, кави або бруду необхідно видалити зі шкіряною поверхні дивана чистою, вологою тканиною. Потім змочіть ватяний диск в розчині з води і натурального мила і потріть пляму круговими рухами. Потім приберіть вологою ганчіркою залишки мильного розчину і протріть сухою тканиною. Не слід сильно натискати і наполегливо терти. Не використовуйте для обробки дивана ацетон, скипидар або абразивні порошки.
5
В меблевому магазині можна придбати спеціальні миючі та чистячі засобів для догляду за шкірою. Дбайливий і регулярний догляд дозволить вашій меблів прослужити не один десяток років і виглядати на всі 100%.