Як відтерти клей від скотчу.

Скотч - універсальний матеріал для того щоб на час прикріпити одну деталь до іншої. Або, наприклад, для захисту меблів при переїзді. Однак один з його побічних ефектів в тому, що слід від клейової основи скотча залишається надовго і відтирається досить непросто. Тому багато з тих, хто зіткнувся з проблемою залишилися клейових слідів, не знають, як саме можна їх усунути.
Вам знадобиться
 • - спирт;
 • - розчинник;
 • - рідина для зняття ЛАКАК;
 • - рослинна олія;
 • - миючий засіб ;
 • - скотч;
 • - губка;
 • - ганчірка;
 • - мочалка;
 • - стірательная гумка;
 • - вода;
 • - кока-кола;
 • - Performa 2000;
 • - засіб для чищення.
Інструкція
1
Один з варіантів, який ви можете випробувати, - це використання спирту. Він розчиняє клей і допомагає видалити пляму без сліду. Намочіть ватний тампон - якщо забруднення невелике, - прикладіть на пару секунд і різко зітріть. Якщо пляма від клею велике, візьміть ганчірку побільше. Після використання спирту протріть місце, яке відчищати, ганчіркою, змоченою в теплій воді, і витріть насухо. Однак враховуйте, що застосовувати спирт можна не на всіх поверхнях.
2
Схожий принцип дії і у розчинника для масляної фарби. Його також потрібно нанести на ганчірку і стерти з поверхні меблів. Можна для цієї мети використовувати і рідина для зняття лаку, але, знову ж, не для всіх покриттів.
3
У деяких випадках клейове пляма від скотча віддаляється «Кока-колою». Налийте трохи газованої води на ганчірку і протріть поверхню, потім змийте водою. Результат вас приємно здивує.
4
Якщо сліди від скотча не так на меблів, а на лінолеумі, то можете спробувати застосувати спеціальні засоби для чищення для підлоги, наприклад, порошки. Головна умова при такому методі очищення - не тріть сильно, інакше пошкодите поверхню покриття. Просто покладіть трохи порошку на пляму, злегка намочіть і акуратно губкою або ганчіркою потріть. Потім промийте місце забруднення - від плям не залишиться і сліду.
5
Також вам на допомогу може прийти засіб, який в народі називають «двухтисячка», а в магазинах - Profam 2000.
6
Спробуйте видалити пляму за принципом «клин клином вибивають». Для цього візьміть скотч, тільки бажано подорожче, потім прикладіть його клейовий стороною до плями і починайте відривати від поверхні. Робіть це дуже обережно, щоб не пошкодити покриття. Враховуйте, що спосіб цей дуже довгий, доведеться багато разів повторювати процедуру.
7
Для видалення плям ви можете також використовувати звичайний ластик. Водите їм по плямі з невеликими зусиллям. Гумка при такому способі очищення стирається досить швидко, але зате пляма відтирається ефективно.
8
У деяких випадках для відтирання клею допомагає крапля миючого засобу, типу Fairy, і мочалка. Нанесіть невелику кількість засобу на м'яку мочалку і круговими рухами водите по плямі. Після змийте теплою водою і протріть це місце сухою м'якою ганчіркою.
9
З числа безпечних методів часто використовується наступний. Звичайний ватний тампон або шматок вати змочіть в рослинному маслі. Після чого прикладіть буквально на пару секунд до плями і починайте терти з невеликим натиском.
Скотч або клейка стрічка - дуже зручний винахід, яке спочатку використовувалося для упаковки обгорток від продуктів, але з часом набуло широкого поширення і стало застосовуватися в багатьох інших ситуаціях. Стрічка має тільки один недолік: після неї на поверхні часто залишаються сліди, які буває непросто усунути.
Вам знадобиться
 • бензин для запальничок, губка, вода, миючий засіб.
Інструкція
1
Купуйте спеціальний бензин для запальничок. Його можна придбати практично в будь-якому тютюновому магазині. Можна скористатися звичайним бензином, це також дозволить домогтися потрібного ефекту. Але слід врахувати, що бензин залишає після себе стійкий неприємний запах, який поширюється по всьому приміщенню. Тому рекомендується використовувати спеціальний бензин для запальничок. Після його застосування майже не залишається запаху.
2
Нанесіть бензин для запальничок на губку або м'яку ганчірочку. Бажано використовувати стару губку, яку потім не шкода буде викинути.
3
Потріть пляма від скотча губкою, змоченою в бензині. Воно ототрется досить легко.
4
Очищену поверхню вимийте миючим засобом, а потім звичайною водою, щоб повністю позбутися запаху бензину.
5
Повторіть те ж саме з іншими плямами від скотчу, якщо вони є на поверхні.
Зверніть увагу
Використовувати бензин для запальничок можна тільки на тих поверхнях, на яких після цього не залишиться плям, наприклад, на лінолеумі або пластику. Якщо ж вам необхідно очистити плями від скотчу, наприклад, з одягу, слід замочити річ в досить гарячій воді, а потім випрати в звичайному режимі. Клейове пляма має повністю зійти.
Корисна порада
Якщо вам необхідно видалити невелика пляма від скотчу, можна скористатися способом, наведеним вище або застосувати інші засоби, наприклад, спирт, рослинне або ефірну олію та ін. Якщо ж поверхню, яку потрібно очистити, досить велика (наприклад, скотчем був обмотаний холодильник або пральна машина), варто придбати спеціальний виводітель клейових і жирових плям. Оскільки основою скотча є клей, такий засіб відмінно впорається з плямами.