Як знайти постачальника товарів.

В процесі ведення торговельної діяльності будь-яке підприємство стикається з необхідністю час від часу шукати постачальників. Це може бути пов'язано з розширенням сфер торгівлі або з заміною старого підрядника, послуги якого з яких-небудь причин вам перестали підходити. Як же швидко знайти надійного виконавця?
Вам знадобиться
  • - календар виставок вашої сфери торгівлі;
  • - промислові журнали і каталоги товарів;
  • - інтернет.
Інструкція
1
З'ясуйте, яка кількість постачальників потрібно для того, щоб забезпечити безперебійне надходження товару. Якщо ви збираєтеся створити малий бізнес, для початку можна обмежитися двома-трьома підрядниками.
2
Відвідайте виставки, присвячені саме тієї галузі, в якій ви працюєте або збираєтеся працювати. На таких заходах відбувається безліч зустрічей фахівців, виробників і дистриб'юторів певних категорій товарів . Подивіться на всі представлені зразки, виберіть вподобані, записуйте контакти виробників. Крім цього у кожного виставкового стенду можна знайти представників компанії-виробника. Вони можуть в розгорнутій формі розповісти про представленої ним продукції.
3
Купіть промислові журнали або каталоги товарів . В них ви знайдете координати всіх компаній, товари яких описані у виданні. Подібний спосіб є одним з найефективніших в пошуках постачальників.
4
Знайти постачальника можна через інтернет. В будь-якій пошуковій системі в рядку пошуку введіть «Виробник (найменування продукції)». У великих компаній обов'язково є власний сайт в інтернеті, де зазначені їхні контактні дані, подано огляд продукції.
5
Поцікавтеся у своїх знайомих з приводу компаній, які виробляють цікаву для вас продукцію. Зверніть увагу на думки та рекомендації знайомих, що мають відношення до тієї області, в якій ви працюєте.
6
Дайте оголошення про пошук постачальників в газети, розмістіть їх на відповідних дошках в інтернеті.
Зверніть увагу
Вибираючи замовників, обов'язково з'ясовуйте якнайбільше про відібрані кандидатах. Шукайте відгуки, відвідайте тематичні ресурси в інтернеті, запитаєте про компанію у компетентних людей. Необачний вибір постачальника може істотно відбитися на добробуті вашого бізнесу.
Корисна порада
На попередньому етапі переговорів з передбачуваним постачальником постарайтеся згадати про те, що ви розглядаєте пропозиції кількох кандидатів і шукаєте найбільш прийнятні. Можливо цим зауваженням ви підштовхнете постачальника до більш вигідним пропозиціям про співпрацю.