Як прикрасити келихи. Як малювати візерунки на келихах.

Ідеальне весілля вимагає красивих аксесуарів і стильного оформлення обов'язкових атрибутів торжества. Келихи молодят можна замовити в спеціалізованому салоні, а можна зробити це самостійно.
Інструкція
1
Використовуйте акрилові фарби для розпису по склу, вони продаються в магазинах для художників, ви можете купити баночку з одним кольором або набір. Акрилові фарби добре лягають на скляну поверхню і не залишають слідів на шкірі і тканини. Оформіть нижню частину келихів у вигляді морозного візерунка, таке декорування особливо доречно, якщо весілля грається в зимові місяці. Кілька завитків розташуйте на ніжці і підставці келиха. На поверхні келиха, не зайнятою малюнком, приклейте трояндочки, зроблені з атласних стрічок такого ж відтінку, що й сукня нареченої. Для цього використовуйте прозорий клей на основі гелю.
2
Придбайте термоклеевие стрази, їх можна приклеїти до поверхні скла за допомогою спеціального епоксидного клею. Заточите спеціальний олівець для нанесення контуру на скло, намалюйте на бокалі узор або орнамент. Акуратно приклейте стрази по контуру, зробленому олівцем, використовуйте пінцет. Слідкуйте, щоб малюнок на обох келихах був або однаковий, або дзеркально відображений, щоб стоять поруч келихи доповнювали один одного і створювали єдиний малюнок. У тому місці, де ємність келиха плавно переходить в ніжку, пов'яжіть бантик з атласної стрічки і пришити маленькі штучні квіточки.
3
Виготовте з кольорової маси для ліплення плоскі розкриті квіти. Висушіть їх, дотримуючись інструкції, прикладеної до набору для ліплення. Коли деталі ґрунтовно висохнуть, нанесіть невелику кількість прозорого клею в середину кожної квітки, покладіть на клей кілька бісеринок, притисніть їх. Приклейте квіти до келиха. Олівцем для роботи по склу відокремте кордон келиха, яка суцільно буде усипана бісером, квіти можуть розташовуватися як всередині, так і поза її межами. Нанесіть клей на невелику ділянку, насипте бісер, притисніть його. Не старайтесь одразу покрити всю виділену область бісером, краще зробити це в кілька етапів.
Весільний індустрія пропонує на вибір багато різних аксесуарів для урочистості з різною ціною. Насправді на деяких можна заощадити, виготовивши їх своїми руками. Наприклад, весільні келихи для нареченого і нареченої. В магазинах вони коштують недешево, а якщо прикрашати їх самостійно, це будуть унікальні келихи , в єдиному екземплярі, створені спеціально для молодої пари.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно визначитися з кольором прикрас. Прийнято використовувати матеріали легких пастельних відтінків, краще, якщо колір буде збігатися з кольором весільного плаття або прикрас нареченої. Якщо плаття з позолоченим або голубуватим орнаментом, келихи , прикрашені Пунцовий стрічкою виділятимуться на тлі загальної ніжною атмосфери.
2
не обтяжують келихи великою кількістю атрибутів. Кількох квіток або стрічок буде цілком достатньо, тут найголовніше - не перейти грань смаку, коли стиль переходить в кітч.
3
Купіть вузькі шовкові стрічки, ними можна оповити келих по діагоналі, а ніжку - закрити повністю. Не забудьте прикріпити стрічку на клей. Місце початку стрічки скрійте за невеликим квіткою (у відділах для хенд-мейду такі продаються). Можна прикріпити ще кілька квіток діагонально першому ближче до основи келиха.
4
Якщо ви непогано малюєте, можна розписати келихи спеціальними акриловими фарбами. Зробіть трафарет - два сердечка - і прорисуйте їх фарбою - сріблястою, наприклад. Від цих сердець можна зробити красивий витіюватий узор або горизонтально, або спускається до ніжки келиха. Бокал нареченої можна прикрасити промальованою ниткою перлів, рукавичкою або туфелькою, а у нареченого - краваткою-метеликом або голубом, злітає вгору за голубкою. Спробуйте намалювати риси нареченого і нареченої на відповідних келихах, а ніжку прикрасити квіткою, які продаються в будь-якому відділі по оформленню подарунків - такі дійсно іменні келихи зберігатимуться в родині багато років.
5
І не забудьте про мереживо! Келихи, прикрашені мереживною тасьмою виглядають просто шикарно і завжди викликають захоплення не тільки у молодят, а й у всіх гостей. Можна скласти його у вигляді серця, квітки або просто зав'язати бантом на ніжку келиха.