Як завантажити новий браузер.

Браузер - додаток, за допомогою якого користувач може вийти в мережу інтернет, переглядати його цікавлять ресурси, обмінюватися файлами з іншими людьми. Дані програми розповсюджуються безкоштовно, в них вбудовані додаткові функції, що полегшують роботу користувача. Щоб завантажити новий браузер на свій комп'ютер, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Після установки операційної системи Windows користувачеві доступний браузер Internet Explorer. В інших випадках на комп'ютері може бути встановлено інший додаток. Як би там не було, не поспішайте видаляти старий браузер. З його допомогою вам ще належить завантажити новий.
2
Визначтеся, яким браузером ви хочете користуватися: Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome або яким-небудь іншим додатком. Запустіть свій старий браузер і зайдіть на офіційний сайт розробника обраного вами ПЗ (http://mozilla-russia.org, http://opera.yandex.ru і так далі).
3
На всіх сайтах кнопка для завантаження браузера знаходиться на Головній сторінці, вона досить великого розміру, тому ви не зможете її не помітити. Натисніть на кнопку і виберіть директорію для збереження файлу установки на своєму комп'ютері.
4
Дочекайтеся, поки завершиться завантаження файлу. Пройдіть в директорію, в яку він був збережений. Браузер и встановлюються автоматично, тому навіть початківець користувач впорається із завданням.
5
Клацніть лівою кнопкою миші по значку інсталяційний файл (setup.exe або install.exe) і дотримуйтесь вказівок «Майстра установки». Коли збереження файлів, необхідних для роботи браузера, буде завершено, закрийте вікно установки, натиснувши на кнопку «Готово».
6
Після цього новий браузер готовий до роботи. Клацніть на його іконці на «Робочому столі», в меню «Пуск» або на панелі швидкого запуску «Панелі задач». Старий браузер після цього можна видалити.
7
Для видалення старого браузера перейдіть в директорію, в яку він був встановлений, і виберіть файл uninstall.exe, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Видалення також відбувається автоматично. Дочекайтеся завершення операції, закрийте вікно «Майстра видалення програм».
8
Якщо з яких-небудь причин файл uninstall.exe не запускається, викличте компонент «Установка та видалення програм» на «Панелі управління» (вона викликається через меню «Пуск»).