Як купити диск DVD в інтернеті.

Важко перерахувати всі достоїнства придбання дисків в on-line магазинах: широкий асортимент, можливість купити останні новинки або рідкісні речі - тепер для цього не потрібно докладати масу зусиль. Зростає не тільки популярність інтернет магазинів, а й кількість подібних сайтів, в тому числі, що пропонують неякісну продукцію або зовсім шахрайських. Щоб уникнути подібного, слід уважно ознайомитися з пропонованими умовами покупки.
Інструкція
1
Багатство вибору DVD- дисків в інтернет магазинах просто вражає, особливо, на зарубіжних сайтах. Якщо ви не зверталися раніше до подібних магазинах, то буде корисним переглянути відразу декілька і зіставити ціни та інші деталі: умови доставки, способи оплати. Наявність on-line консультанта або служби підтримки також говорить на користь продавця.
2
Вибрати або знайти потрібний диск серед десятків тисяч позицій часом не менш важко. Тому, більшість магазинів складають декілька типів каталогів, для DVD- дисків це може бути, відповідно, сортування за жанровими категоріями, за назвою в алфавітному списку, за популярністю та іншими критеріями. Все це дозволяє спростити і розширити процес пошуку, особливо у випадку, якщо ви неточно пам'ятаєте назву або хочете підібрати що-небудь по певним параметрам.
3
Реєстрація на сайті магазина не завжди обов'язкова, але якщо ви плануєте і далі здійснювати в ньому замовлення, то може виявитися корисною - для постійних користувачів нерідко надаються знижки, більш вигідні умови і немає необхідності щораз заповнювати форму замовлення.
4
Якщо ви не зареєстровані на сайті, то після того, як потрібні диски будуть обрані в «корзину», належить оформити замовлення - вказати запитувані дані про себе: ім'я, адреса, номер рахунку або гаманця, а також спосіб доставки. Цим пунктам варто приділити особливу увагу, для кожного інтернет магазину вони різні: вартість доставки може бути невиправдано завищена або сильно варіюватися в залежності від місця розташування. Найбільш надійним і вигідним варіантом доставки (при відсутності можливості самовивозу) вважається відправлення першого класу.
5
Способи оплати, як правило, включають банківський переказ, електронні платіжні системи (Webmoney, Paypal, Яндекс.Деньги), розрахункові карти Visa, Mastercard та інші. У ряді випадків стягуються додаткові комісії та передоплати.