Як вирізати музику з відео.

У багатьох користувачів хоча б раз виникало бажання вирізати вподобану композицію з фільму чи відеокліпу. Для успішного здійснення цього процесу можна використовувати кілька підходів.
Вам знадобиться
  • - Movie Maker;
  • - Nero Wave Editor.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - встановити програму для роботи з відеофайлами. Як приклад можете використовувати безкоштовну утиліту Movie Maker. Для операційних систем Windows Vista і Seven краще використовувати версію 2.6. Запустіть цю програму і відкрийте меню «Файл». Виберіть пункт «Додати» і вкажіть той відеофайл, з якого ви хочете вирізати аудіотрек.
2
Натисніть на меню візуалізації, щоб відобразити окремо потоки аудіо і відео. Видаліть фрагменти зображень, залишивши при цьому звукові елементи. Натисніть клавіші Ctrl і S. Виберіть тип файлу, що зберігається, наприклад, mp3. Введіть його назву і вкажіть папку для розміщення збереженого треку.
3
Іноді виникають ситуації, коли неможливо використовувати подібні програми. Приміром, вам потрібно вирізати трек з відеокліпу, який ви побачили на одному з інтернет-сайтів. В даному випадку можна використовувати утиліту, що дозволяє записувати звуки безпосередньо зі звуковою плати комп'ютера. Можна вдатися до допомоги поширеною програми Nero. Запустіть цю утиліту.
4
В меню «Додатки» виберіть пункт Nero Wave Editor. Тепер натисніть кнопку «Запис», розташовану в нижній частині меню. Виберіть формат записуваного файлу і включіть (вимкніть) режим стереозаписи. Обов'язково виберіть підходяще значення BitRate. Натисніть кнопку «Так» для переходу в наступне меню.
5
Тепер відкрийте настройки звуку в системі Windows. Виберіть підменю «Параметри» і перейдіть до пункту «Властивості». В меню «Властивості» встановіть галочку поруч з пунктом "Стерео мікшер». Натисніть кнопку Ok і встановіть галочку поруч з пунктом «Вибрати» в колонці «Стерео мікшер». Тепер поверніться до програми Nero і натисніть кнопку «Запис». Увімкніть відтворення потрібного кліпу. Зупиніть запис після завершення перегляду потрібного фрагмента.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QrUDsMT4lR8