Як зробити полку для ваз 2109. Як зробити задню полку на ваз 2109.

Автомобіль ВАЗ 2109 з заводу не має аудіо полку. Саме тому її доводиться робити самостійно. Правильно виготовлена полку буде сприяти гарному звучанню автомобільної акустики.
Інструкція
1
Для початку розмітьте шаблон полки. В якості лекала ви можете взяти декоративну оббивку задньої полки. Після цього вам знадобиться лінійка і рулетка. З їх допомогою ви можете підкоригувати розміри майбутньої акустичної полки. Також відразу відзначте отвори під динаміки. Розмітці шаблону необхідно приділити багато уваги. Даний етап роботи є практично найскладнішим і відповідальним. Найкраще робити розміри трохи більше, ніж необхідно. Відрізати зайві частини ви завжди можете. Намагайтеся зробити так, щоб отвори під динаміки співпали ідеально.
2
Спробуйте поставити полку на призначене місце. Якщо необхідно, то обріжте кілька сантиметрів з кожного боку. Для роботи необхідно мати 2 листа фанери. Другий лист випилюється за образом і подобою підігнаного першого аркуша. Після цього вам буде необхідно їх добре склеїти. Клей намастіть по всій поверхні обох аркушів. В результаті повинна вийти монолітна дошка. Товщина її зазвичай складає 15 мм. Зверніть увагу на динаміки. Вони можуть сильно виступати над площиною полки. Це в жодному разі утруднить обтяжку полки карпетом. Для вирішення проблеми вам знадобиться ще один лист фанери. Випиляєте його за формою готової полки. Під динаміки зробіть отвори більшого діаметра.
3
Полка повинна щільно прилягати до кузова. Для цієї мети на нижню її сторону в певних місцях нанесіть щільний, але в теж час деформується матеріал. Рекомендується використовувати макрофлекс. Заздалегідь його розмочити у воді. Після застигання даний матеріал володіє хорошою міцністю. Ви можете його підрізати ножем вже по місцю.
4
В результаті ви повинні мати підігнану полку з встановленими динаміками. Залишається тільки обшити її карпетом і монтувати на місце. Виріжте карпет за розмірами і формою полки. До кожного краю додайте 5 см. Тканина повинна загинатися і кріпитися до торців полки. Для кріплення зазвичай використовуються П-подібні скріпки.