Як навчитися сміятися.

Давно всім відомо, що сміх корисний для здоров'я і значно зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Це веселе ліки додачу ще й безкоштовне, так що якщо ви вважаєте, що сміятися не вмієте, починайте тренуватися прямо зараз.
Інструкція
1
Існує ціла система сміхотерапії, яка допомагає людям навчитися правильно сміятися і, тим самим, позбавитися від багатьох недуг. Наприклад, в йозі є напрям під назвою Хааса Йога. Суть її полягає в дихальної гімнастики, яку ви здійснюєте, вимовляючи відомі «хо-хо», «ха-ха» та «хі-хі». Таким чином, відбувається стимуляція сміху.
2
Якщо не маєте можливості займатися з особистим йога-тренером, то спробуйте самостійно вимовити ці магічні звуки. Секрет у тому, що «хо-хо» потрібно вимовляти із зони живота, «ха-ха» - з грудної клітки і від серця, а «хи-хи» - від місця, де по східній філософії розташовується поки ще не відкритий третє око , тобто - від середини чола.
3
Для того, щоб посумувати, завжди знайдеться привід, і саме він виштовхує всі приводи для сміху. А повинно бути навпаки. Якщо відчуваєте, як негативна емоція вантажем осідає всередині, зупиніться і розтягніть губи в усмішці. Так, це спочатку може виглядати нерозумно з боку, але зате ви відчуєте, як темна хмара всередині розсіюється, і вам знову спокійно. Чим більше ви будете на позитиві, тим легше викликати ваш сміх, так як він не зіткнеться з численними перешкодами.
4
Розвивайте своє почуття гумору і намагайтеся прикладати його до будь-якої ситуації. Часто буває, як після гірких сліз жінки сміються, так чому б не почати сміятися відразу. Сміх протвережує і допомагає знаходити більш правильне рішення. Тому поднаточіте як слід свій гострий розум і навчитеся сприймати світ не так серйозно.
5
Позбавтеся від всіх страхів, які заховані глибоко всередині. Вони не лише заважають проникнути сміху, але і погіршують будь-яку незначну ситуацію. Наприклад, якщо ви боїтеся лікарів, то будь-яка хвороба викличе у вас панічний жах. Але люди, позбавлені цього почуття і сприймають все, що відбувається з гумором, можуть посміятися над тим тимчасовим положенням, в яке вони потрапили. Навіть якщо у вас зламана нога, то будьте впевнені - сміхом ви лише прискорите її відновлення.
6
Скористайтеся комедіями, гумористичними шоу з улюбленими артистами, вирушайте в цирк або на атракціони. Ви навчитеся сміятися моментально, адже професійні актори змушують триматися за животики навіть затятих похмурих песимістів.
7
Спорт піднімає загальний тонус, вирівнює дихання і оздоровлює людські емоції. Згадайте, яке гарний настрій буває після двох годин катання на ковзанах, коли навіть численні падіння змушують щиро сміятися.
8
Щодня тренуйте свій сміх незалежно від того, є привід або його немає. Просто встаньте перед дзеркалом або згадайте щось забавне, і в цей момент посмішка з'явитися сама собою. А потім просто почніть сміятися, смійтеся, навіть якщо спочатку доводитися робити зусилля. Пізніше ви відчуєте приємну лоскіт в районі грудей, це ознака того, що у вас все виходить. Кожен день по 15 хвилин таких вправ, і незабаром вашому заразливий сміх почнуть заздрити.
Ставлячись до життя з гумором, ви заощадите величезну кількість нервів. Здавалося б, немає нічого простішого, ніж розсміятися або пожартувати з приводу себе ж, але ні, людська гордість і его не дадуть вам розслабитися ні на секунду. Для того, щоб виробити в собі гарне почуття гумору, необхідно пам'ятати про ряд правил, яких необхідно дотримуватися.
Інструкція
1
Пам'ятайте про Рефреймінг. Якщо вас щось не влаштовує, ви завжди можете знайти в цьому і позитивні сторони, злегка розширивши кордони аналізованої області або ж просто перевернувши все з ніг на голову. А якщо все дійсно настільки трагічно, що неможливо знайти ніяких плюсів, зрозумійте про те, що саме це і є той самий безцінний досвід, якого багатьом не вистачає.
2
Визнайте свої недоліки. Зрозумійте, що все те, що у вас є мінусом в тут і зараз і не може бути виправлено, насправді є плюсом в іншій ситуації! Як тільки ви насправді це зрозумієте, ви будете набагато легше ставитися самі до себе, а це ще на один крок ближче до вашої мети - навчитися сміятися над собою.
3
Умійте перебудовуватися по кожній з трьох позицій - себе, другого дійової особи і стороннього спостерігача, який за всім цим спостерігає. Уявіть, що у кожної з цих сторін є своя точка зору і своя призма погляду, і тоді комічність будь-якій ситуації зможе постати перед вами у всій красі.
4
Будьте простіше. Людям нецікаві заумні, поглиблені роздуми з незаперечною аргументацією та підтвердженням по всіх пунктах, людям потрібно просте і легке спілкування. Так надайте його ім. Згладжуйте кути, частіше жартуєте і посміхайтеся, нічого не сприймаючи всерйоз. Уявіть, що все це - просто гра.
Корисна порада
Ключовий метод для того, щоб навчитися сміятися над собою - це забути про свій соціальний статус і уявити, що ви в компанії друзів.