Як зняти селектор з АКПП.

Автоматична коробка передач - АККП - пристрій, створений для зручності автомобілістів. Воно дозволяє водієві не відволікатися від дорожньої ситуації і не робити зайвих рухів. Розумна машина сама перемикає передачі.
Інструкція
1
Щоб АККП довго і справно служила автомобілю, необхідно правильно її експлуатувати. Це означає своєчасну заміну масла разом з фільтром через 30 тис. Км пробігу. При недотриманні правил експлуатації продукти зносу старого масла можуть потрапити в канали управління та АККП вийде з ладу. Замінити або відремонтувати коробку можна, лише перебравши селектор .
2
Відкрийте капот і зніміть акумулятор і його площадку, корпус повітряного фільтра. Поставте селектор в положення «N». Вимкніть роз'єм, що знаходиться внизу, близько гальмівного циліндра, за допомогою викрутки роз'єднаєте тягу і трос.
3
піддягаючи викруткою і хитаючи в різні боки, зніміть тягу вгору зі штока перемикання передач, попередньо зафіксувавши тягу щоб уникнути перемикання передач.
4
Акуратно роз'єднаєте електрораз'ем датчика селектор а, зніміть пластикові хомути, а потім і чохол з проводів. Можна витягати колодку з кожуха. Для цього відігніть утримують вусики і підштовхніть колодку вгору. Зверніть увагу, що фіксатори, як правило, дуже крихкі, а тому часто ламаються. Їх, безумовно, можна замінити на нові, але багато автомобілістів встановлюють селектор і без них, так як кожух надійно утримує колодку.
5
Зніміть кріплення селектор а і щуп, вставлений в коробку через ущільнювальну гуму. Потягніть селектор на себе і витягніть його разом з роз'ємом.
6
Відкрутіть гвинти і розберіть селектор . Ретельно промийте всі його складові частини бензином, зачистите контакти дрібним наждачним папером, змастіть всі рухомі елементи смазкой.Соберіте селектор і встановіть його в автомобіль в зворотному порядку.
Зверніть увагу
До недоліків АККП можна віднести неможливість буксирування автомобіля при несправності (не більше 30 км при швидкості 50 км/ч), утруднене використання машини при сильних морозах (більше -25 градусів) і необхідність застосування якісного і дорогого масла для трансмісії.