Як зробити ефектну презентацію.

Презентація - це можливість вигідно і наочно розповісти про свій проект, розробці і т.д. Навички створення презентації можуть стати в нагоді і студенту, і менеджеру, і керівникові наукового проекту. Найчастіше презентацію роблять в PowerPoint. Щоб створити ефектну презентацію , потрібно врахувати кілька основних моментів.
Інструкція
1
Продумайте сюжет презентації. Якщо ви зневажите цим правилом, а глядач не зможе або не захоче звести воєдино розрізнені картинки, від виконаної вами роботи не буде ніякої користі. Структура презентації повинна бути чіткою, логічною і досить простий. Щоб зрозуміти, що від вас вимагається, спробуйте згадати будь-який фільм - у його сюжету є зав'язка, основна частина, що включає в себе кульмінацію, і висновок.
2
Підберіть відповідне музичний супровід. Цей момент дуже важливий, оскільки правильно підібрані мелодії здатні підсилити ефект від демонстрованих зображень. Зверніть увагу на те, щоб звуковий ряд і музичний супровід поєднувалися і були синхронні. Музикою також можна виділити ключові моменти презентації.
3
PowerPoint надає користувачам можливість вибору переходів від зображення до зображення. Зникаючі або плавно переходять один в одного картинки - найбільш універсальний варіант зміни кадрів. Інші переходи доречніше використовувати, якщо презентація носить неофіційний характер.
4
Щоб презентація вийшла дійсно запам'ятовується, вам слід правильно розподілити самі помітні і яскраві її кадри. Таким обов'язково має бути перше зображення - воно приверне увагу. Кілька ефектних кадрів розмістіть в основній частині презентації і обов'язково - в кульмінаційній. Останній кадр теж повинен бути впадає в очі, щоб враження від виступу залишилося надовго.
5
Адаптуйте зміст презентації в розрахунку на слухача. Якщо ваш виступ буде пістрявити специфічними термінами - глядачі, швидше за все, почнуть відчувати нудьгу. Інформація повинна показуватися досить простими, але ємними пропозиціями. Не старайтесь в першу чергу продемонструвати освіченість та інтелект, ваша мета - захопити і зацікавити слухачів.
6
Постарайтеся укласти вашу презентацію в 20 хвилин. Більш тривалий виступ втомить більшість глядачів.