Як малювати героїв билин.

Головними персонажами билин є богатирі. Вони відображають ідеальний образ мужнього, відданого батьківщині людини. Один-єдиний герой бореться самотужки проти сотень ворогів. Малювання героїв билин - заняття не з легких, проте всьому можна навчитися, якщо є бажання.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - точилка.
Інструкція
1
Найбільш древні билин и про старших богатирів найчастіше пов'язані з міфологією. Герої подібних творів є уособленням невпізнаних сил. Монументальні образи богатирів і їх грандіозних звершень - плід художнього узагальнення шляхом втілення в одній людині сили і здібностей народу чи цілої соціальної групи.
2
Використовуйте стиль малювання олівцем. Цей стиль відкриває безмежні можливості малюнка, дозволяє максимально реалістично передати безліч відтінків і нюансів, переходів світлотіні в грацію тони. Візьміть твердий олівець для використання на початкових стадіях малювання. Якщо щось піде не так, лінії можна буде легко стерти за допомогою гумки.
3
Малювати особа персонажа почніть з брів. Саме брови в першу чергу висловлюють характер героя. Виявити лінію носа і додайте складку між бровами для додання майбутньому виразу обличчя романтично-героїчний вигляд. Ніздрі малюйте тільки в тому випадку, якщо вони можуть щось сказати про характер зображуваного героя (наприклад, великі, волохаті ніздрі - для негативного персонажа). Позначте вилицю і підборіддя швидкими, недбалими лініями.
4
Потім намалюйте очі. Здається, що це непросто, однак для малювання героїв билин декількох прямих ліній буде достатньо. Приступите до малювання повік, райдужної оболонки і зіниці (краще використовувати м'який олівець). Тепер можна побачити, куди дивиться ваш герой. Використовуйте уточнюючі штрихи для більшої виразності.
5
Спрощуйте малювання вух до розумних меж, пара-трійка линів, і все готово. Пам'ятайте, що розміри вух по висоті приблизно рівні розмірам носа.
6
Намалюйте рот. Можливо, доведеться трохи підправити підборіддя, щоб все виглядало пропорційно. Позначте лоб, підкресліть вилицю і шию. Все готово до того, щоб малювати волосся. Малюйте волосся руки і плечі короткими, швидкими штрихами, ледь торкаючись паперу.
7
Не забудьте про кольчугу і коня - це головні атрибути богатирів. Малювання коня і кольчуги зазвичай не викликає складнощів і легко виходить у людини, що володіє найменшими навиками в області зображення героїв билин .
8
Завершуйте всі деталі і позначайте тіні для подальшої можливої фарбування з використанням гуаші (можливо, акварелі).
Корисна порада
Для спрощення завдання малювання очей розбийте процес на кілька етапів. Зробіть брови трохи товщі і намалюйте верхній обріз очниці, потім домалюйте повністю, прибравши зайві лінії.