Як зробити рамку з осіннього листя в фотошоп.

Осінь - красиве і трошки сумне пору року, а тому фотографія, вставлена в рамку з яскравих осінніх листя, буде відрізнятися особливим настроєм. Таку рамку можна зробити за декілька хвилин в графічному редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія листа;
  • - зображення для вставки в рамку.
Інструкція
1
Для створення рамки вам буде потрібно фотографія опавшего листа. Ви можете зробити її самостійно або знайти в інтернеті на сайті з безкоштовними зображеннями. Найкраще підійде чітке зображення кленового листа розміром в половину фотографії, для якої ви робите рамку . Завантажте фотографію і файл з листом в Photoshop.
2
Виділіть всю картинку з листом, застосувавши опцію All з меню Select. Скопіюйте зображення і вставте його поверх фотографії, для якої ви робите рамку . Використовуйте для копіювання і вставки опції Copy і Paste з меню Edit.
3
За допомогою інструменту Rectangular Marquee обмежте область фотографії, яка буде видно з-під рамки. Бажано, щоб ширина нижньої частини рамки виявилася не менше однієї п'ятої висоти всієї фотографії, а виділення зміщене вгору і вліво. Якщо вам потрібно залишити видимої більшу частину знімка, збільште розмір полотна, скориставшись опцією Canvas Size з меню Image. Інвертуйте виділення опцією Inverse меню Secect.
4
Створіть новий шар опцією Layer, яку ви знайдете в групі New меню Layer. На цьому шарі заповніть виділену частину самим світлим кольором з тих, в які забарвлений лист на фотографії. Для цього клікніть по квадрату основного кольору в палітрі інструментів і за фрагментом листа, який містить потрібний колір. Виконайте заливку інструментом Paint Bucket Tool.
5
Додайте обведення до основи для рамки. Для цього відкрийте вікно ефектів шару, клацнувши по шару із заповненою кольором основою і вибравши з контекстного меню опцію Blending Options. У вкладці Stroke виберіть для обведення позицію Inside і розмір від трьох до п'яти пікселів. В якості кольору виберіть самий темний з тих, які присутні в зображенні листа. Приберіть виділення опцією Deselect меню Select.
6
Відокремте лист від фону. Для цього активізуйте в палітрі шарів шар з цією фотографією і виділіть контур аркуша одним з інструментів групи Lasso. Якщо фон у фотографії з листом однотонний, виділіть його за допомогою Magic Wand Tool і видаліть опцією Clear меню Edit. Якщо ви виділили лист, перед видаленням фону інвертуйте виділення.
7
Приберіть виділення навколо листа і зменшите його опцією Free Transform з меню Edit таким чином, щоб він злегка виступав за внутрішню кордон рамки. Інструментом Move Tool перетягніть лист в правий нижній кут рамки і поверніть хвостиком вліво. Це можна зробити, використавши опцію Rotate з групи Transform меню Edit.
8
Сдубліруйте шар з листом опцією Dublicate Layer з меню Layer. Злегка зменшіть копію листа і посуньте вліво так, щоб новий лист накладався на той, з якого був скопійований, тільки краєм. Поверніть зменшену копію листа під довільним кутом.
9
Подібним чином заповніть всі сторони рамки поступово зменшуються листям, поверненими під різними кутами.
10
Збережіть картинку в рамці в файл psd опцією Save As меню File. Це дозволить вам, якщо буде потрібно, вставити в рамку з листям іншу фотографію. Для перегляду збережіть копію файлу у форматі jpg.