Як читати людину: міміка і жести.

Мова тіла вивчати надзвичайно цікаво. Спробуйте поспостерігати за своїми знайомими і друзями, щоб на практиці переконатися, що жести й міміка часом говорять про людину більше, ніж він може сказати про себе сам.
Інструкція
1
Зверніть увагу, які жести людина робить руками. Потирання долонь говорить про те, що людина очікує позитивних змін або результатів. Зчеплені пальці рук - негативний жест, що означає бажання людини приховати негативне ставлення. Переплетення рук на грудях укупі з перехрещуванням ніг свідчить про те, що людина відчуває себе в небезпеці і хоче захиститися. Якщо ви хочете дізнатися, чи щирий людина, подивіться, не торкається він до свого обличчя руками під час розмови. Якщо це так, людина щось приховує або говорить неправду.
2
Поспостерігайте за очима людини. Якщо людина дивиться вгору і наліво, він згадує якісь реальні події свого життя. Якщо людина дивиться вгору і направо, він не згадує, а придумує якісь події. Якщо людина дивиться прямо, він нічого не згадує і не придумує, а, швидше за все, просто думає про щось своєму, знаходиться у владі своїх думок.
3
Розглядайте всі жести людини в сукупності. Так, якщо людина вам посміхається і відкриває свої обійми, вам може здатися, що людина абсолютно щирий з вами. Однак зверніть увагу на його обличчя. Викривлення куточка рота, наприклад, може видати брехливе намір такої людини.
4
Міняйте свою власну мову жестів, зокрема, позбавляйтеся від негативних жестів. Жести допомагають людині змінитися в кращу сторону: перетворитися з переможеного в переможця, залучити багатство і т.д.
Кожна людина хоче володіти такими здібностями, щоб безпомилково розбиратися в людях. Це дозволить вам уникати неприємних ситуацій в житті. Зрозуміти, що насправді хоче від вас та чи інша людина, ви можете по його міміці і жестам. Мова тіла завжди говорить правду.
Інструкція
1
Якщо людина вам відкрито, його жестикуляція також буде відкритою. Руки розкриті і повернені вгору - цей жест передає щирість співрозмовника. Якщо людина під час розмови з вами розстібає піджак, він відкритий перед вами і почувається при цьому комфортно.
2
Якщо ваш співрозмовник тримає руку у щоки, найімовірніше, він занурений у роздуми. Цей жест передає оцінку. Якщо людина підпер щоку рукою, а вказівний палець витягнуть уздовж щоки, то ймовірно, його оцінка негативна. Нахилена голова під час розмови говорить про те, що вас уважно слухають. Пощипування перенісся або закриті очі під час розмови означають, що співрозмовник перебуває у вкрай напруженому стані і обмірковує щось серйозне.
3
Якщо в розмові ваш співрозмовник прикриває рот рукою, то він приховує істинну позицію з даного питання. Якщо для рукостискання людина протягує руку, повернену долонею вниз, то це означає, що він готовий грати роль підлеглого. З'єднання пальців у вигляді конуса говорять про те, що людина довіряє вам. Також в цьому жесті читається якесь самовдоволення і гордість. Покашлювання під час розмови свідчать про те, що співрозмовник невпевнений у собі.