Як збільшити мозкову активність.

Потенціал і таємниці людського мозку вчені розгадують досі. Цей орган найзагадковіший і незвіданий з усіх органів людського організму. Висока мозкова активність здатна навіть уповільнити процес старіння, а тому стимулювати її необхідно протягом усього життя, як в 20 років, так і в 70.
Інструкція
1
Мозку просто необхідні певні порції нової інформації, яку ви можете отримувати зі звичайного життя, книг, газет, навчання. В ідеалі, намагайтеся вчитися безперервно, при цьому необов'язково відвідувати численні курси та закінчувати інститути - самоосвіта є кращим стимулятором мозку.
2
Дуже корисно вивчати іноземні мови. Навіть якщо ви вже володієте одним, другий ніколи не стане зайвим. Спробуйте вчити по п'ять-десять слів на день і через час виявите не тільки знання мови, але й видиме поліпшення пам'яті.
3
Для мозкової активності вельми корисно вчити напам'ять вірші або уривки прози. Зрозуміло, що перший час буде дуже нелегко, особливо якщо ви довго не тренували мозок навчанням або запам'ятовуванням. Починайте з чотиривірші і поступово збільшуйте обсяг тексту.
4
Незважаючи на те, що мозок справжній «трудоголік», йому потрібен регулярний і повноцінний відпочинок. Тривале порушення режиму сну і неспання може привести до помітного зниження концентрації уваги, пам'яті і розумових процесів. Визначте для себе оптимальний час для відходу до сну і намагайтеся дотримуватися його завжди. Якщо у вас є можливість відпочивати вдень, то годину денного сну зарядить вас енергією надовго.
5
Мозку необхідний і кисень. Кисневе голодування помітити нескладно: сонливість, запаморочення і тяжкість в області чола, фізична слабкість і апатія. Для активності мозку прогулянки на повітрі повинні тривати не менше години. Бажано при цьому пересуватися швидким кроком.
6
Пийте достатню кількість чистої води. Вона підтримує гідратацію клітин мозку на нормальному рівні. Не менше двох літрів щодня (без урахування супів, кави або чаю) - такою повинна бути ваша норма. А от від алкоголю якщо не можете відмовитися, то зведіть його вживання до мінімуму. З напоїв віддавайте перевагу хорошому червоному вину (1-2 келихи на добу) або коньяку (50-100 г).
7
Заведіть собі хобі, яке розвиває ручну моторику: в'язання, макраме, шиття, ліплення, гра в кубик-рубик. Такі заняття корисні і для дітей, і для дорослих.