Як поправитися за короткий час.

Хтось веде боротьбу із зайвою вагою, а комусь його не вистачає. Щоб за короткий час набрати відсутні кілограми, треба не тільки вживати більше калорій, але і харчуватися правильно, включаючи в раціон продукти, що сприяють набору м'язової маси.
Інструкція
1
Для того щоб поправитися, готуйте кожен день і намагайтеся ніколи не пропускати сніданок або обід. Між звичайними прийомами їжі влаштовуйте перекушування хоча б три рази на день.
2
Куряче м'ясо містить багато білка, що є гарним будівельним матеріалом для м'язів, до того ж воно легко засвоюється. Зробіть його основним продуктом харчування. Їжте до 4 яєць на тиждень, краще, якщо вони будуть приготовані всмятку. Щоб збільшити м'язову масу, купуйте сир і молоко з достатнім вмістом білка і вуглеводів.
3
Їжа має бути калорійною, замініть моркву і селеру на зернові, бобові і картоплю. Замість яблучного соку пийте банановий або журавлинний. Віддайте перевагу гранульованої крупі, так як вона більш калорійна, ніж пропарений рис. Звертайте увагу на калорійність їжі, купуючи її в магазині.
4
Включайте в меню більше продуктів, що містять крохмаль і протеїни. Харчуйтеся картоплею, рисом, макаронами, їжте хліб і каші. Риба, червоне м'ясо, сир, арахісове масло також повинні входити в ваш раціон. З напоїв віддавайте перевагу молоку і жирним вершкам, а також 100% соку.
5
Якщо ви займаєтеся спортом, збільшити м'язову масу допоможуть природні анаболіки, до яких відноситься оселедець, тому слід збільшити її споживання. Часник також відноситься до цієї групи продуктів. Вдобавок від нього виникає сухість в горлі і хочеться пити. Основою людських клітин є вода; випиваючи більше рідини, ви будете збільшувати свою м'язову масу.
6
Помічено, що повні люди менш емоційні, ніж худі. Поряд з правильним харчуванням, займетеся балансуванням емоційного фону. Не нервуйте з приводу, постарайтеся стати флегматиком і відмовтеся від продуктів, діючих збудливо на нервову систему. Не пийте міцний чай, кава і тонізуючі напої.
7
Якщо апетиту немає, не змушуйте організм з'їдати відразу велику кількість їжі, інакше може настати відразу до їжі. Найефективніше почати поступове збільшення добового споживання калорій. Наприклад, почавши з 500 калорій в день, дійдіть до 5000 за якийсь проміжок часу; головне, щоб була прибавка в вазі.