Як написати напис на картинках.

Додавання напису до зображення - одна з нескладних операцій, яку можна виконати в графічному редакторі. Залежно від того, який результат потрібно одержати, можна накласти текст на саме зображення, на широку однотонну рамку, створену навколо картинки, або на діалоговий міхур зразок тих, які використовуються в коміксах для вказівки персонажа, який вимовляє репліку.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, на якій вам потрібно зробити напис , в графічному редакторі сполучення клавіш Ctrl + O або опцією Open з меню File.
2
Для створення напису в діалоговому міхурі застосуєте інструмент Custom Shape Tool. В панелі налаштувань клікніть по значку режиму Fill Pixels. Розкрийте список Shape і виберіть фігуру Talk або Thought.
3
Клацнувши по кольоровому квадрату в палітрі інструментів, виберіть колір, яким буде заповнений діалоговий міхур. Опцією Layer з групи New меню Layer створіть новий шар і намалюйте на ньому фігуру обраної форми. Для цього потягніть покажчик курсору вниз і вправо при затиснутою лівій кнопці миші.
4
За допомогою інструменту Horizontal Type Tool створіть область, в яку будете вводити текст. Для цього поставте покажчик курсору на діалоговий міхур, затисніть ліву кнопку мишки і розтягніть вийшла рамку.
5
Опцією Character з меню Window відкрийте палітру шрифтів і виберіть у ній шрифт, його накреслення, розмір і колір. Якщо буде потрібно, ви зможете змінити ці параметри. Клікніть по текстовому полю і зробіть напис . Якщо текст не поміщається повністю в рамку, зменшіть розмір шрифту, відрегулювати його в панелі налаштувань під головним меню або в палітрі Character.
6
Якщо напис повинна знаходитися на однотонної рамці, збільште розмір полотна опцією Canvas Size з меню Image таким чином, щоб вистачило місця для написи і зображення. Інструментом Rectangular Marquee виділіть частину картинки, яка повинна бути видна з-під рамки. Інвертуйте створене виділення опцією Inverse меню Select.
7
Створіть новий шар і, активізувавши інструмент Paint Bucket Tool, заповніть виділення кольором. Зробіть напис на тлі створеної рамки. Найчастіше такі написи розміщуються в нижній частині зображення.
8
Якщо вам потрібна напис на тлі картинки, зробіть її за допомогою інструменту Horizontal Type Tool. В якості кольору для шрифту виберіть один з кольорів, присутніх на зображенні.
9
Збережіть картинку з текстом в файл jpg опцією Save As або Save for Web з меню File під ім'ям, відмінним від назви вихідного файлу.