Як заправляти бензопилу. заправка масла в бензопилу.

Бензопила давно і по праву вважається одним з найбільш корисних інструментів як при будівництві, так і при проведенні безлічі сезонних робіт на заміській ділянці. Як же заправити бензопилу ?
Інструкція
1
Заправляти бензопилу рекомендується на рівній і чистій поверхні. Розчистити і підготуйте місце. Переконайтеся в тому, що поруч немає відкритого вогню. Якщо ви заправляєте пилку у закритому приміщенні, то впевніться у наявності хорошої вентиляції. Палити під час заправки бензопили категорично забороняється. Укладіть бензопилу таким чином, щоб кришка бака, службовця для затоки палива і масла, була звернена вгору.
2
Ретельно протріть поверхню пили навколо заливних отворів чистою і сухою ганчіркою.
3
Знайдіть фіксатор кришки бака і м'яко відтягніть його вгору. Поверніть кришку вправо до упору і від'єднайте її. Знімайте кришку бака обережно, щоб знизити надмірний тиск в баку і не допустити розливу палива.
4
Акуратно і повільно залийте паливо в наповнювальне отвір паливного бака. Як правило, даний отвір позначено логотипом заправної колонки. Проконтролювати рівень палива можна через прозорі стінки бака.
5
Обережно залийте адгезионное масло в заливний отвір масляного бака. Зазвичай воно позначене символічним зображенням краплі олії. Перевірте рівень масла, подивившись на стінки бака.
6
Встановіть кришку бака на місце і переконайтеся в тому, що вона зайняла правильне положення. Туго закрутіть кришку, повернувши її до упору вліво, за годинниковою стрілкою. Обов'язково закрийте фіксатор. Це запобіжить мимовільне відкручування кришки в процесі роботи двигуна бензопили.
7
Переконайтеся в герметичності баків. Слід знати, що підтікання палива може призвести до займання. Тому запускати двигун у разі виявлення протікання категорично забороняється.
8
Перед тим, як запустити бензопилу , слід прибрати її з місця заправки - це запобіжить можливість загоряння.
Зверніть увагу
Паливом для бензопили є суміш бензину і спеціального адгезійного масла. Для роботи імпортних пив рекомендується використовувати бензин не нижче 92 марки. Для роботи вітчизняного інструменту підійде 76-й і више.Следует знати, що для заправки бензопили можна використовувати тільки спеціально призначені для цих цілей масла. Суміші очищених масел, що входять до їх складу, забезпечують необхідну мастило, а добавки і в'язкі присадки збільшують термін служби шин і ланцюгів пилки. Процентне співвідношення масла і бензину в паливі має становити 1:40 або 1:50, в залежності від моделі бензопили. Дану пропорцію необхідно дотримуватися неухильно.