Як давати АЦЦ дитині. АЦЦ дитячий сироп.

Найвідомішим і часто призначається препаратом муколітичного дії сьогодні є ацетилцистеїн, що вперше з'явився на прилавках аптек під назвою АЦЦ . Цей препарат може призначатися пацієнтам різного віку, в тому числі і дітям.
Інструкція
1
Ніколи не слід давати цей лікарський засіб без призначення лікаря, який може реально зіставити користь і шкода для організму дитини.
2
Ніколи не слід давати цей препарат дітям молодше 2 років - входять до складу препарату допоміжні речовини не зовсім корисні для дитячого організму в період новонародженості і ранньому віці.
3
При призначенні препарату АЦЦ в будь-якій лікарській формі слід пам'ятати, що для нормального відкашлювання мокроти дитина повинна випивати протягом дня достатня кількість рідини (у вигляді води для пиття, теплого чаю, перших страв) .
4
АЦЦ дітям може призначатися у вигляді гранульованого порошку, один пакетик якого розрахований на один прийом (є пакетики з вмістом діючої речовини по 100 і 200 мг в одному пакеті). В цьому випадку слід висипати вміст одного пакетика (залежно від рекомендації лікаря) в чашку і додати туди ж теплу, але не киплячу воду і перемішати. Після перевірки температури розчину АЦЦ під наглядом дорослих дитина повинна за один раз випити весь приготовлений розчин.
5
Також існує можливість призначати АЦЦ для дітей у вигляді сиропу, для приготування якого використовується спеціальний гранульований порошок. Цей сироп готується при додаванні рідини у флакон з гранулами - слід додати питну воду до мітки на стінці флакона і ретельно перемішати. Готовий сироп може зберігатися в холодильнику не більше 12 днів. Сироп АЦЦ містить в одній мірній ложці (додається до упаковки для приготування сиропу) така ж кількість діючої речовини, що і один пакетик, що містить 100 мг активного препарату. Режим дозування сиропу призначається також лікарем-педіатром.
6
Препарат тривалої дії АЦЦ -лонг, що випускається у вигляді розчинних таблеток для приготування розчину, не слід давати дітям молодше 14 років.
Зверніть увагу
Часто при захворюваннях верхніх дихальних шляхів для полегшення відходження мокроти призначаються препарати муколітичного дії, «що розчиняють» мокроту. Насправді ці ліки руйнують зв'язки між молекулами речовин, які в містяться в мокротинні, тому вона стає рідшою і легше виділяється при кашлі.