Як купити нерухомість у Таїланді.

Ви обожнюєте Таїланд, його усміхнених жителів, приголомшливу кухню, тепле море і з задоволенням відправляєтеся туди знову і знову. Ось тільки селитися щоразу в різних готелях і терпіти галасливих сусідів і нерозторопний персонал вже порядком набридло. Купуйте своє житло. В Таїланді величезний вибір квартир і будинків на будь-який смак, а процедура оформлення покупки житла відпрацьована до дрібниць.
Інструкція
1
Оберіть місце, де б ви хотіли придбати житло. Важливо вам наявність співвітчизників поруч? Чи хочете ви мати море в пішій доступності? Вам зручніше буде жити в місті чи малонаселеній сільці? Вибір великий. Можна придбати квартиру в Паттайя, де живе найбільша кількість росіян, можна купити віллу на Самуї або будинок в Бангкоку. Вирішувати тільки вам.
2
Квартира в новостройкеПросмотріте пропозиції забудовників на спеціалізованих сайтах. Купити квартиру можна на різних стадіях будівництва. Платити всю вартість відразу необов'язково, достатньо буде внести початковий внесок, а решту суми вносити частинами. Після того як ви виберете житло, можна підписувати договір. Для цього необов'язково приїжджати в Таїланд. Всю операцію можна провести за допомогою інтернету. Вам потрібно надати забудовнику або ріелтору, який займається вашими справами, завірену копію закордонного паспорта, адреса і номер особистого телефону. Після цього ви переводите на рахунок забудовника початковий внесок. Коли гроші будуть отримані, контракт набуває чинності.
3
Квартира на вторинному ринкеОткройте рахунок на своє ім'я в одному з тайських банків. Після того як рахунок буде відкритий, візьміть в банку довідку, що підтверджує, що на нього надійшла необхідна сума для покупки житла - Foreign Exchange Transaction. Зверніться в ріелторську контору, яка займається продажем нерухомості в Таїланді . Порівняйте вартість послуг, зверніть увагу, скільки років фірма працює на ринку і які відгуки про неї. При оформленні договору купівлі-продажу нерухомості не забудьте упевнитися, що у продавця є документи, що підтверджують його право на власність. Шахраїв вистачає скрізь, і Таїланд - не виняток. Повний розрахунок і оформлення документів, які засвідчують ваше право на власність, проходить в земельному департаменті Таїланду. Не забудьте упевнитися, що всі податки за житло та інші збори сплачені колишнім власником.
4
Віллані поспішайте віддавати свої гроші за чудовий будиночок з басейном і тенісним кортом. Справа в тому, що за законом іноземцю не можна володіти землею в Таїланді . Але є кілька цілком легальних варіантів, коли ви зможете повноправно володіти віллою і територією поруч. Ви можете оформити будинок і землю на юридичну особу. Для цього потрібно буде зареєструвати ТОВ в Таїланді . Інший варіант - це довгострокова оренда будинку у громадянина Таїланду. Можна оформити оренду на 30 років з правом продовження. Така оренда реєструється офіційно, а потім ще може продовжуватися двічі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kil2-tAWRtU