Як зшити іграшку поні.

Щоб пошити милу симпатичну поні - улюбленицю всієї дітвори, вам знадобиться зовсім небагато: шматочки хутра, нитки, голка і трохи терпіння. Зате скільки радості вашій дитині принесе ця чудова іграшка, зроблена своїми руками.
Вам знадобиться
  • - форма;
  • - шматочки драпу, фетру або хутра;
  • - ножиці;
  • - голка;
  • - нитки ;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Викрійку іграшки поні можна роздрукувати у натуральну величину на сайті http://www.prettytoys.ru/load. Якщо ви хочете зшити її більшого чи меншого розміру, потрібно лише зменшити або збільшити малюнок.
2
Для пошиття поні підійде самий різний матеріал: драп, фетр, фліс, хутро з коротким ворсом. Красиві іграшки вийдуть, якщо зшити їх з різнокольорових шматочків в стилі пейчворк.
3
Деталі викрійки розкладіть на виворітній стороні тканини, розкроїте і виріжте, залишаючи припуски на шви 0,2-0,5 см.
4
Складіть лицьовими сторонами один до одного деталі тулуба і черевця і зшийте вручну петельним швом, залишаючи незашітой лінію черевця. Стібки розташовуйте якомога частіше, а шов намагайтеся робити рівніше, щоб у процесі гри ваш твір не розірвалося. Ушийте деталі чола й підборіддя, а потім зшийте спинку.
5
Виверніть на лицьову сторону через незашітим отвір на черевці. Тулуб набийте ватою, синтепоном або спеціальним наповнювачем для м'яких іграшок. Щоб поні міцно стояла на ногах, вставте в ніжки каркас (це шматочок дроту, складений навпіл). Зашийте черевце потайним швом з лицьового боку тулуба.
6
Копитця зробіть зі шматочків шкіри. Пришити їх швом через край або приклейте. До голови пришийте вушка.
7
У поні довга чубчик, густа грива і хвіст. Зробіть їх з вовняної пряжі. З картону виріжте шаблон у вигляді прямокутника. Намотайте на нього пряжу. Шаблон видаліть, а нитки пришити на загривок, кінці пряжі ображати. Для чубчика також складіть нитки і пришити їх до чола. Чубок підстрижіть. Таким же чином зробіть хвіст, але трохи довше, ніж чубок. Гриву і хвіст можна заплести в косички.
8
Вишийте або намалюйте оченята, ніс і рот. Очі можна зробити з маленьких круглих гудзиків або придбати готові в магазині і приклеїти їх на мордочку конячки.