Як зробити кучері на бігуді. Як зробити красиві акуратні кучері на бігуді.

Перетворити прямі пасма в красиві локони можна за допомогою хімічної завивки або гарячих щипців. Однак є більш безпечний засіб - бігуді . Ви зможете завити волосся в тонкі спіралі, укласти їх крутими хвилями, а то й створити справжній водоспад кучерів.
Вам знадобиться
  • - бігуді;
  • - тонка гребінець;
  • - засіб для укладання;
  • - фен.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу швидку завивку вранці, візьміть термо бігуді . Перед вживанням їх кладуть у миску з окропом, після чого можна приступати до накручування волосся. Бувають варіанти з електричним і - користуватися ними набагато зручніше. Для швидкої завивки підійдуть і бігуді на липучках. Тим, хто любить робити укладку на ніч, підійдуть м'які гнучкі папільйотки з поролоном і дротовим стрижнем всередині - на них можна спокійно спати, не боячись пом'яти майбутні локони.
2
Ще один важливий параметр - розмір бигудей. Від нього залежить обсяг і пружність кучерів. Чим більше діаметр пристосувань для завивки, тим більш легкий завиток вони дадуть. Найдрібніші локони-спіралі роблять за допомогою коклюшок - пластикових або дерев'яних паличок з гумками для закріплення.
3
Перед початком завивки вимийте волосся, добре просушіть їх і ретельно розчешіть. Злегка збризніть шевелюру водою з пульверизатора. Тонкої гребінцем розділяйте її на рівні пасма - чим вони тонше, тим більш пружним і рівномірним вийде завиток.
4
Для кращої фіксації локонів нанесіть на волосся засіб для завивки у вигляді гелю, пінки або рідини в спреї. Воно надає завиткам додатковий блиск і продовжує термін їх життя. Вибирайте засіб залежно від типу волосся. Непогано фіксують завивку і народні засоби - пиво, відвар лляного насіння або підсолоджена вода. Змочіть пасмо по всій довжині і накручуйте її на бігуді , почавши з кінця локона і тримаючи під прямим кутом до голови. Постарайтеся намотувати волосся рівномірно - від цього залежить краса майбутнього завитка. Закріпіть бігуді шпилькою або гумкою.
5
Поступово завийте все волосся. Дочекайтеся їх повного висихання або прискорте його за допомогою фена. Акуратно розкрутіть один локон. Якщо він сухий, а завиток міцно зафіксований - все в порядку. Зніміть всі бігуді . Не поспішайте розчісувати шевелюру - спочатку збризніть її фіксуючим засобом і збийте пальцями. Якщо ви хочете отримати пишну копицю кучерів, різко нахиліть голову вниз, а потім відкиньте волосся назад. Тепер можна злегка пригладити локони тонкої гребінцем і укладати їх в зачіску.