Як відпочити в Мінську.

Мінськ є не тільки столицею, а й культурним центром Білорусії, тому не дивно, що там є безліч музеїв, парків та інших пам'яток. Мінськ гармонійний, вулиці блищать чистотою, він не поки ще обвішаний неоновими вивісками вздовж і впоперек, проте життя тече і набирає обертів. В Мінську , як і в інших великих містах, є бутіки, розважальні центри, нічні клуби і ресторани, серед яких можна побачити закладу європейського рівня.
Інструкція
1
Мінськ вважається досить гарним містом завдяки бездоганній роботі архітекторів, які відновлюють його з руїн після війни. Місто віддає данину героям і жертвам у вигляді безлічі пам'ятників. Цілісність Мінську надають значні будівлі в самому центрі, вони витримані в єдиному стилі і плавно переходять з одного в інше.
2
Відпочиваючи в Мінську , обов'язково відвідайте музеї. Допитливі туристи не упускають можливості побувати в Музеї Великої Вітчизняної Війни, так як він вважається найбільшим у світі. Музей повністю висвітлює трагічну історію боротьби проти фашизму, зібрана велика колекція документів, фотографій, бойових прапорів, вогнепальної та холодної зброї, а також безліч інших, не менш цікавих експонатів. Крім того, в музеї можна побачити унікальні твори декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.
3
Відвідайте Національний художній музей, що має на даний момент найбільше зібрання художніх творів, які були розграбовані під час війни фашистськими загарбниками. Пізніше колекція була відроджена зусиллями заслужених діячів мистецтв.
4
Відпочинок в Мінську просто не може обійтися без відвідування Верхнього міста. Це найцікавіша стара частина столиці Білорусії. Верхнім Містом цей район почав називатися ще в 16 столітті, а заселення території сталося в 12 столітті, де першою значною будівлею став монастир.
5
До середини минулого сторіччя Верхнє місто відігравав провідну роль в житті столиці. Архітектурний ансамбль формувався протягом декількох століть і став заповідником містобудівного мистецтва, що має риси класицизму, готики, бароко і ренесансу.
6
Перебуваючи в центральній частині Мінська, неможливо не помітити велику будівлю, що складається з декількох стародавніх споруд, об'єднаних в одну. Цей комплекс почав формуватися в 15 столітті і призначався для торгівлі приїжджих купців і Гостиного двору. Мінськ ніколи не залишить байдужим своїх гостей і обов'язково принесе незабутні враження відпочиваючим.
Зверніть увагу
Мінськ, як і більшість міст Білорусії до середини 19 століття вважався містом шляхти і духовенства, його вигляд формували магнатські садиби і костели. Деякі з них збереглися на сьогоднішній день.
Корисна порада
Старий Мінськ зберігає безліч таємниць, самими загадковими і романтичними є підземні ходи в районі Площі Свободи. Їх комплексне обстеження досі не проводилося. Активним туристам варто відвідати ці місця.