Як купити якісний товар.

Роблячи покупки, люди розраховують на сумлінність виробника. Але, на жаль, часто якість придбаних товарів залишає бажати кращого. Як при первинному огляді виявити всі недоліки продукту?
Інструкція
1
Якщо ви здійснюєте велику дорогу покупку, то по можливості проконсультуйтеся з тими, хто вже придбав даний предмет. Покупка за рекомендацією дозволить вам обійти безліч підводних каменів.
2
Прийшовши в магазин, уважно огляньте товар. Якщо ви виявите порушення цілісності упаковки, неприємний запах або інші дефекти, то ні в якому разі не купуйте даний товар.
3
При купівлі будь-якого вироби завжди перевіряйте термін придатності. Якісний на вигляд товар, використовуваний після закінчення терміну придатності, може завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю.
4
Після дослідження зовнішніх характеристик зверніть увагу на склад продукту. Більшість інгредієнтів записані у вигляді складних абревіатур з числовими значеннями, тому вам буде складно відразу зрозуміти, з чого складається продукт. Щоб бути впевненими в безпеці сумнівних компонентів зверніться за роз'ясненнями на спеціалізовані інформаційні ресурси. Інформацію про вплив різних стабілізаторів і барвників на здоров'я людини можна знайти як в інтернеті, так і в популярних друкованих виданнях.
5
Пошукайте на упаковці товару позначки про екологічну безпеку продукту («не токсичні», «гіпоалергенні», «екологічно чисте» та ін.). Зверніть увагу на наявність інформації про клінічні дослідження («протестовано офтальмологами (дерматологами та ін.)», «Пройшло клінічні випробування», «схвалено асоціацією лікарів» і т.д.).
6
Якщо ви вибираєте продукти харчування, то віддавайте перевагу продуктам, відзначеним знаком «Не містить ГМО». Російські та зарубіжні дослідники дослідним шляхом встановили патологічний вплив трансгенної продукції на живі організми. Але в силу високої рентабельності гмо-розробок світова спільнота не поспішає визнати їх непридатними для вживання в їжу.