Як утеплити двері балкона. Як утеплити балконні двері.

Не кожна людина може дозволити собі встановити металопластикові вікна та балконні двері. Дерев'яні двері з часом починають розхитуватися, при цьому з'являються щілини. У даній ситуації необхідно зайнятися утепленням балконних дверей.
Інструкція
1
Для початку зніміть двері з петель і скрутіть з неї все ручки. Укладіть її на будь-яку рівну поверхню. Тепер можете зайнятися оббивкою зовнішньої сторони. Зробіть для валиків основу. Саме валики в майбутньому будуть перекривати зазори, які є між двері ю і дверною коробкою. Вони зможуть захистити приміщення від протягів і холоду.
2
Далі приготуйте дерматин. Якщо двері відкриває назовні, то виріжте три смуги для валиків. Ширина їх повинна бути близько 15 см. Довжина однієї з них має дорівнювати довжині самих дверей. Візьміть смуги і прикріпіть їх за допомогою будівельних цвяхів до країв дверей. Вони повинні бути розташовані лицьовою стороною вниз. Також слід відступити від кромки дверей приблизно 2 см.
3
Якщо ваша двері відкривається всередину, то знову зробіть викрійки смужок. Врахуйте, що в даному випадку вам знадобиться вже чотири смуги. Прибийте їх по всьому периметру двері. Потім скрутіть їх поролону ролик. Діаметр його повинен бути не менше 5 см. Загорніть смужку прибитого дерматину і прибийте валик до крайки двері. Аналогічним чином зробіть два інших валика.
4
Встановіть на місце ручку. Далі можна переходити до установки самих дверей на колишнє місце. Деякі люди виконують дані операції без знімання двері, проте це набагато складніше.
5
Також рекомендується зробити утеплення скла балконних дверей. Для цієї мети необхідно придбати теплосберегающую віконну плівку. Вона здатна пропускати велику частину видимого світла і відображати близько 90% інфрачервоного випромінювання, а також зберегти тепло, яке залишає приміщення. У даної плівки дві сторони. Встановлювати її потрібно так, щоб сторона з металевим блиском була направлена на вулицю. Всю роботу рекомендується виконувати в чистих бавовняних рукавичках. Кріпити плівку можна на двосторонній скотч.