Як покращити життя.

Кажуть, що наше життя - це низка білих і чорних смуг. Іноді хтось додає, що ми йдемо вздовж чорної смуги. Дійсно, в житті буває не завжди все гладко. Часті проблеми, стреси, недосипання, поганий настрій - все це заважає нам жити щасливо, тому варто поговорити про такий актуальному в наш час питанні - як покращити життя.
Інструкція
1
Для відповіді на це питання потрібно, перш за все, зрозуміти його причини. Візьміть ручку і листок, сядьте, розслабтеся. Подумайте і напишіть все те, що робить ваше життя неправильною, негідною, сумній. Запишіть все в подробицях. Найкраще на це витратити кілька днів. Носіть цей листок завжди з собою і записуйте все, що може прийти на розум.
2
В першу чергу необхідно твердо усвідомити, що всі проблеми можна вирішити, і вирішити повинні їх тільки ви. Немає потреби сподіватися на когось, або сидіти і чекати допомоги. Налаштуйтеся на те, що причини багатьох ваших проблем криються в вас самих. Нерозумно звинувачувати всіх і кожного у відсутності роботи, якщо ви не вживаєте спроб її знайти.
3
Найголовніше, що повинно бути в вас - це та прагнення поліпшити своє життя. Тільки витрачаючи сили і проявляючи завзятість, вас чекатиме успіх. Не зациклюйтеся на своїх невдачах, не витрачайте на них увагу. Ваша мета - це тільки успіх і нічого більше.
4
Для «нарощування» сили волі, необхідно багато працювати. Навчіть себе виконувати нецікаву роботу. Можна зробити упор на монотонні дії, або наприклад, дати установку ходити в спортзал кожен день, і ні що не повинно відволікати вас від цього. Можна вивчити НЛП. Нейролінгвістичне програмування дозволить вам загартувати волю, позбутися страхів, набути впевненості в собі.
5
Після цього почніть вирішувати ті проблеми, які були записані на листочку. Немає грошей - шукайте роботу, вивчіть основи економіки, заведіть знайомство. Проявляємо завзятість і силу волі. Такий підхід потрібно мати до всіх негараздів і проблем. Через певний час, ви помітите, що ваше життя ставати краще.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lWdFcwmkgik