Як розпакувати sim файл.

Якщо ви коли-небудь купували гри через інтернет, напевно звертали увагу на назву компанії Steam. Вона є дистриб'ютором великої кількості сучасних ігрових комплексів, а файли формату sim є розробкою цієї компанії. Для їх розпакування не потрібно спеціальних або професійних програм.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Phoenix;
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Насамперед, вам потрібна програма Phoenix, яку можна завантажити за наступним посиланням http://gamesvpn.ru/soft/337-phoenix.html. На сторінці, натисніть посилання «Завантажити» із зображенням анімаційної стрілки. Збережіть дистрибутив в будь-який каталог і зробіть установку утиліти. Дана програма дозволяє працювати з файлами-установниками форматів sim і sid.
2
Відкрийте образ гри через програму, яка вміє працювати з образами CD/DVD-дисків. Як приклад буде використана проста і безкоштовна утиліта Daemon Tools Lite. Вона займає порівняно малу кількість вільного місця і практично не уповільнює роботу системи при середньому обсязі оперативної пам'яті.
3
Після монтування образу диска на віртуальний привід запустіть Phoenix і обновіть утиліту, якщо це потрібно. У головному вікні програми натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть розділ «Оновити». У списку, виберіть рядок «За допомогою мережі інтернет».
4
Поверх головного вікна вискочить вікно закачування оновлених програмних файлів. Крім шкали процесу ви побачите і його процентний еквівалент. Як правило, копіювання файлів з інтернету відбувається досить швидко, тому дистрибутив утиліти невеликий.
5
Потім натисніть верхнє меню «Інструменти» та виберіть пункт SID Unpacker. Тепер вам необхідно вказати диск, на який був змонтований образ гри. Скориставшись системними засобами, знайдіть файли з розширенням sim і відкрийте їх. Для цього у відкритому вікні натисніть кнопку «Огляд» із зображенням трьох крапок. У вікні вкажіть диск з образом, відкрийте його і виділіть шуканий файл. Натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter.
6
Натисніть кнопку «Обзор» навпроти рядка із заголовком «Папка призначення». Тут необхідно вказати каталог, в який буде розпакований sim-файл. У вікні вкажіть директорію і натисніть кнопку «Відкрити».
7
Для початку розпакування натисніть кнопку «Сканувати SIM», а потім кнопки «Вибрати все» і «Розпакувати».