Як вставити вікно пвх.

В даний час вікна пвх поступово витісняють з ринку дерев'яні конструкції. Справа в тому, що пластикові вікна мають велику стійкість до зовнішніх впливів. Вони без проблем можуть витримати сонячні промені і вологу. Пластик володіє хорошими характеристиками міцності на відміну від дерева.
Інструкція
1
Для початку виконайте заміри. Визначте висоту і ширину отвору. Також рекомендується відразу визначити ступінь складності монтажу. Вона в основному залежить від поверху, типу будинку та рівня викривлення прорізів вікна. Далі можете переходити до демонтажу. Перед тим, як знімати старий віконний профіль, закрийте папером або плівкою всі меблі в приміщенні. Рекомендується її також відсунути або перенести в іншу кімнату. Демонтаж починайте зі зняття стулок. Після цього можете зняти відлив і підвіконня. Вийміть рами з отвору і виконайте зачистку вікна.
2
Далі можете переходити до установки нового вікна ПВХ. Перед монтажем зніміть з нього все стулки. Для установки профілю вам необхідно мати під рукою схил із гострим наконечником. Раму вирівняйте за допомогою рівня і закріпіть металевими пластинами-анкерами. Можете використовувати також анкерні болти. Щоб запобігти деформації рам і стулок при тепловому розширенні профілю, кріпильні елементи розмістіть по периметру вікна. Вони повинні знаходитися на відстані 70 см один від одного. Після того, як ви закріпили профіль, вставте стулки і склопакети. Залишилося тільки монтувати декоративні елементи, такі як накладки, заглушки та інші.
3
Особливу увагу слід приділити герметизації вікна ПВХ. Зазор між отвором і пластиковою рамою не повинен бути більше 3 см. Заповніть його монтажною піною і прикріпіть зверху пароізоляційну паропроніцаємую. Щоб забезпечити тепло- та звукоізоляцію, зазори покрийте поліуретанової піною. Щоб вікно було герметично, ви можете встановити стислі ущільнювальні, бутилкаучукові або алюмінієві стрічки.
4
Монтувати підвіконня можна тільки через 10-12 годин після установки вікна. Монтажна піна до цього час вже повністю засохне. Вставте його під раму. В стіну він повинен заходити приблизно на 1,5 см. Стики покрийте силіконовим герметиком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0wl_XZUkIeY