Як організувати юридичну особу.

Велика кількість людей відкриває свої організації, ґрунтуючись більше не на якихось теоретичних знаннях, а просто тому, що вони люблять ризикувати і хочуть зробити своє життя цікавішим. При цьому необхідно мати хоча б мінімальні знання про те, як організувати юридичне особа .
Інструкція
1
Подумайте, чим ви хочете зайнятися. Приміром, якщо ви бажаєте відкрити магазин, тоді проаналізуйте, що ви будете в ньому продавати. Для цього зверніть увагу на попит і пропозицію у вашому місті (або селищі, селі). Таким чином, ви зможете встановити, який товар буде насправді затребуваним.
2
Складіть бізнес-план вашого майбутнього підприємства. У ньому опишіть, як ви будете розвиватися: сплануйте діяльність вашої компанії таким чином, щоб організація отримувала прибуток і змогла розширюватися надалі.
3
Придумайте назву для свого юридичної особи. Воно має бути недовгим і в той же час досить добре запам'ятовуватися. При цьому найкраще, щоб найменування компанії відображало її діяльність.
4
Підберіть організаційно-правову форму для вашого підприємства (ТОВ, ІП, ВАТ). Дані форми є передбаченими цивільним законодавством. Фірма може бути комерційної чи некомерційної.
5
Орендуйте необхідне приміщення, де ви зможете розвинути свою підприємницьку діяльність.
6
Зареєструйте фірму і отримаєте дозвіл на відкриття своєї справи (ліцензію). Для цього зверніться до державної інспекції і напишіть заяву на отримання ліцензії.
7
Зберіть необхідний для реєстрації юридичної особи пакет документів. Він повинен включати в себе: - бізнес-план; - ксерокопію паспортів засновників (або засновника) і майбутнього керівника компанії; - документ, що містить інформацію про величину формованого статутного капіталу.
8
Сплатіть необхідну суму мита, що стягується за розгляд заяви. При цьому обов'язково збережіть квитанцію, що підтверджує оплату.
9
Надайте всі документи разом з квитанцією і заявою на відповідну державну установу.