Як накреслити шафу. Як креслити втроеннние шафи.

Найскладніше в самостійному виготовленні меблів - це створення чіткого креслення. Вам необхідно відобразити всі розміри, форму, кількість поличок. Щоб врахувати нюанси, скористайтеся комп'ютером, програмами, що дозволяють створити креслення шафи .
Вам знадобиться
  • - Програма Pro 100.
Інструкція
1
Розберіться, яка програма підійде для створення шафи , але врахуйте, вам не згодяться ті, в яких підбирають інтер'єр зі стандартних предметів. Також вам не підійдуть програми, що дозволяють малювати лише простими лініями.
2
Щоб створити креслення шафи , необхідна програма, яка підтримує тривимірний простір. У наборі повинні бути інструменти, а для зображення використовуваного матеріалу врахований його розмір.
3
Ідеальний варіант - це максимально докладне креслення в перспективі. Заздалегідь продумайте все до дрібниць. Походіть по меблевих магазинах, подивіться, як влаштовані дверки і полички у фабричних моделях.
4
Заміряйте призначене для шафи місце. Використовуйте вимірювальну рулетку. Врахуйте висоту, глибину, ширину, а заміри перенесіть на чернетку. Накидайте приблизний контур в масштабі, заповнюючи отримане простір полицями і ящиками.
5
Наочно все це можна зобразити в програмі Pro100. 3D-редактор дозволяє проектувати і створювати тривимірні зображення меблів. Програма забезпечена зручним інтерфейсом. З її допомогою можна швидко створити креслення шафи прямо у вікні редактора. Огляньте свій виріб в перспективі, по частинах, скористайтеся функцією «видалення/наближення». Всі основні дії можна здійснювати натисканням мишки.
6
Відкрийте програму і вивчіть бібліотеку матеріалів або бібліотеку готових проектів. Створіть креслення шафи , перетягнувши необхідні деталі у вікно редактора. Подивіться список - в ньому будуть враховані всі розміри. Роздрукуйте інформацію на принтері і вирушайте в магазин за будматеріалами.
7
Актуально ще й те, що креслення шафи можна представити у вигляді повноцінного малюнка. Для цього використовуються в кресленні матеріали можна розфарбувати відповідними інструментами у вікні редактора. Отриманий результат збережіть на комп'ютері.
Корисна порада
Освоїти Pro100 корисно не тільки тим, хто займається професійним виготовленням меблів, але і домашнім умільцям.