Як вбудувати програму в Windows.

Лише невеликі програми запускаються в операційній системі Windows без установки. Складніші і продуктивні вимагають «вбудовування» в файли операційної системи через процес установки.
Інструкція
1
Щоб встановити програму , вам потрібно мати інсталяційні файли - головний файл setup.exe і додаються до нього додаткові папки та файли. Вставте диск з програмою в привід комп'ютера або відкрийте в «Моєму комп'ютері» місце розташування настановних файлів. Двічі клікніть по файлу setup.exe, щоб почати процес установки. Якщо ви робите це з оригінального диска, то програма повинна запустити спеціальне вікно, в якому потрібно натиснути «Встановити програму » або щось подібне.
2
Запускається майстер установки додатків, а саме службова утиліта операційної системи Windows. Деякі програми мають свою утиліту установки (вона буде відрізнятися зовнішнім виглядом і кількістю запитів до користувача), але зміст такий же - інтегрувати програму в операційну систему.
3
Дотримуйтесь інструкцій установки і відповідайте на питання: куди встановити програму , в який розділ меню "Пуск" помістити посилання на запуск, створювати чи ні ярлик на робочому столі та інші. Якщо програма попросить ввести серійний номер або ключ, зробіть це. Програму можна запускати відразу після установки в систему. Деякі програми можуть попросити перезавантажити систему - зробіть це. Перевірте результат установки, запустивши програму після перезавантаження персонального комп'ютера.
4
Уважно читайте інструкції і опис до програми перш, ніж встановлювати незнайомі додатки. Деякі програми, наприклад, такі як firewall або антивірус, вносять зміни в поведінку операційної системи. Також не забувайте про те, що піратське програмне забезпечення може містити різні шкідливі файли.
Інтеграція, або автоматична установка, додатків виконується за допомогою спеціальних ключів пакетних файлів і залежить від типу використовуваного установника. Нижче розглядається інтеграція мовних пакетів, драйверів і оновлень до операційної систему Windows 7/Vista за допомогою вбудованої утиліти Dism.exe.
Вам знадобиться
  • Програма UltraISO.
Інструкція
1
Створіть на робочому столі папку з іменем 7Update, а в ній дві підпапки з іменами Х64 і х86, і скопіюйте файли оновлень у відповідні директорії.
2
Зверніть увагу на бажаність використання єдиного формату збереження файлів (* .msu або * .cab) і запустіть додаток UltraISO.
3
Вийміть файл install.wim з образу операційної системи в створену раніше папку 7Update і запустіть додаток «Блокнот».
4
Створіть файл із значенням: MD% ~ dp0MOUNTDism.exe/Mount-Wim/WimFile:%~dp0install.wim/Index: 4/MountDir:%~dp0MOUNTDism.exe/image:% ~ dp0MOUNT/Add-Package/PackagePath:"%~dp0x64"Dism.exe/Unmount-Wim/MountDir:% ~ dp0MOUNT/commitдля версії Microsoft Windows 7 Максимальна х64 іліMD% ~ dp0MOUNTDism.exe/Mount-Wim/WimFile:%~dp0install.wim/Index: 5/MountDir:%~dp0MOUNTDism.exe/image:% ~ dp0MOUNT/Add-Package/PackagePath:"%~dp0x86"Dism.exe/Unmount-Wim/MountDir:% ~ dp0MOUNT/commitдля версії Microsoft Windows Максимальна х86.
5
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть команду «Зберегти як».
6
Вкажіть значення x64_update і x86_update у відповідних полях «Ім'я файлу» і виберіть розширення .cmd в поле «Тип файла».
7
Створіть копії вибраних файлів в папці 7Update і викличте контекстне меню необхідної версії кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора" і запустіть обраний файл.
9
Дочекайтеся завершення процесу і перемістіть файл install.wim в вихідний образ операційної системи в папку sources за допомогою програми UltraISO.
10
Збережіть застосовані зміни і перезавантажте комп'ютер або використовуйте наступний синтаксис для автоматичної (тихою) установки обраного додатка: start/wait %systemdrive%installApplicationsимя_приложенияимя_исполняемого_файла_приложения.exe/Silent/noreboot, де silent і reboot - ключі, а %systemdrive%installApplicationsимя_приложенияимя_исполняемого_файла_приложения.exe - Служить для виклику програми .