Як зберігати спокій. Як зберегти спокій в бою.

Стресові ситуації підстерігають нас на кожному розі. Конфлікти з колегами, сварки з коханими, недорозуміння з начальством. Навіть людям флегматичного складу часом важко утримати себе в руках, що вже говорити про тих, хто за природою - холерик, і рветься в бій через найменшої несправедливості. Для того, щоб контролювати ситуацію в будь-якій суперечці, потрібно зберігати спокій і не піддаватися на провокації. Є кілька перевірених психологічних способів, що допомагають утримати себе від необачних вчинків.
Інструкція
1
Східні мудреці, що славляться своїм розміреним ставленням до життя, радять в момент конфлікту не стискати інстинктивно кулаки, а навпаки, випрямити пальці. Це нехитре рух допомагає з відтоком крові від голови і дає можливість миттєво охолонути і оцінити ситуацію спокійно, немов з боку.
2
Якщо вас навмисно провокують на конфлікт - не піддавайтеся. Для початку, не дивіться співрозмовнику в очі, розірвіть з ним зоровий контакт, через який він міг би вами маніпулювати на підсвідомому рівні. Ні в якому разі не підвищуйте голос: навпаки, якщо на вас кричать, відповідайте навмисно тихо, але чітко. Це збиває противника з пантелику, змушує прімолкнуть, щоб прислухатися, про що ви говорите.
3
У випадках, коли ви йдете на зустріч або захід, де буде важко зберегти спокій (це може бути вечірка з вашим колишнім, або корпоратив з конкурентами), потурбуйтеся про свій настрій заздалегідь. У критичних випадках можна випити заспокійливого, тільки не перестарайтеся з дозою, щоб не випробовувати сонливості. Але найкраще просто нагадати собі основні правила незворушності: рівномірне дихання, посмішка на обличчі.
Зверніть увагу
- частіше нагадуйте собі: "собака гавкає - караван іде", "на сердитих воду возять", "коли кидають палицю, лев дивиться на того, хто кинув палицю, а собака - на саму палицю. В цьому між ними величезна різниця ".
Корисна порада
- для збереження спокою завжди допомагає старий добрий спосіб: порахувати в умі до десяти, перш ніж сказати щось, про що ви потім пошкодуєте