Як запросити до співпраці.

Запрошення до співробітництву - діловий документ у формі листа, який може допомогти вашому підприємству в пошуку нових партнерів по бізнесу, замовників і клієнтів. Потенційні можливості, які містить в собі ця форма ділового спілкування і, по суті, реклами підприємства, роблять запрошення до співробітництву зручним приводом заявити про себе тим компаніям, які ще не дуже широко відомі на ринку і почали свою діяльність недавно.
Інструкція
1
Якщо ваше підприємство тільки починає свою діяльність або працює не так давно, то ваше завдання - налагодження нових контактів і пошук нових ринків збуту. При цьому неважливо, чи виступаєте ви як виробник товарів і послуг або як потенційний клієнт, споживач. Головна задача запрошення до співробітництву - зацікавити собою тих, хто цікавий вам. Тому за формою і своїм змістом воно має бути не відсторонено-нейтральним і просто інформаційним, а таким, щоб ваш потенційний партнер зрозумів, що ви зацікавлені в ньому і чекаєте саме його.
2
Розбийте текст свого запрошення до співробітництву на кілька інформаційних блоків. У першому викладіть відомості про вашу компанію - як давно ви працюєте, чим займаєтесь, наскільки динамічно розвиваєтеся. У людини, яка буде читати цей текст, повинно скластися позитивне думка на підставі цих даних. Він повинен отримати повне уявлення про діяльність вашої компанії, її цілі і тих напрямках, які вона вважає пріоритетними для себе.
3
У другій частині опишіть свої потреби у співпраці з вашим адресатом. Добре, якщо адресат конкретний і ви добре знайомі з його ринковими пропозиціями і специфікою виробництва. Текст повинен бути конкретизованим і переконувати, що читає його, що ваше підприємство - ідеальний партнер або споживач послуг його компанії.
4
На закінчення підтвердіть вигоду від того співробітництва, яке ви пропонуєте. Непогано, якщо ви зможете підкріпити їх економічними викладками і конкретними цифрами.
5
Поставтеся уважно до оформлення такого ділового листа з пропозицією про співпрацю. Не забудьте звернутися до адресата по імені та по батькові. Перевірте, щоб у тексті не було орфографічних та стилістичних помилок і щоб його оформлення строго відповідало стандартам. Це послужить підтвердженням серйозності ваших намірів і тому, що ваше підприємство - солідний і надійний партнер по бізнесу.