Як купити піноблоки.

Піноблок - це надійний, швидкий і вигідний спосіб для зведення індивідуальної споруди. Останнім часом піноблоки зайняли широку нішу на ринку будівельних матеріалів. Їх асортимент досить великий, і часто виникає питання про правильний вибір блоку.
Інструкція
1
Піноблок (штучний пористий камінь) - будівельний матеріал, різновид пінобетону. До його складу входить портландцемент, пісок і вода з додаванням піноутворювача. Піноблок володіє високими тепло-і звукоізоляційні властивості, стійкий перед вогнем і водой.Разлічают наступні види піноблоків: - газосиликатні блоки- шлакоблокі- пінобетонні блоки- газобетонні блоки-гіпсові блоки
2
Вибір блоку безпосередньо залежить від ваших потреб, а саме що ви збираєтеся будувати. Наприклад, для дому найкраще підійде пінобетонний блок стандартного розміру 600x300x200, маркування D600. Це об'ємна вага, тобто 1 м3 пінобетону D600 важить 600 кг. Вартість даних блоків коливається від 90 до 200 рублів. За рахунок своєї пористої структури блок має гарну теплоізоляцією, що дуже важливо для житлового будинку. За рахунок своїх розмірів зводити будь-які споруди з блоків досить швидко, що так само є великим плюсом при будівництві будинку.
3
Найважливішим аспектом при виборі блоків є його міцність. Якщо блок не досить міцний, то підвищується можливість його руйнування при дії факторів навколишнього середовища, руйнування в момент транспортування і руйнування безпосередньо в момент строітельства.Самий вірна ознака якісного блоку - це його вага і колір. Колір блоку повинен бути сірувато білий. Якщо блок має кілька жовтий відтінок, це говорить про те, що в ньому багато піску, це вплине на міцність блоку. Вага якісного блоку D600 приблизно 20 - 25 кг.
4
Для гаража або споруди господарського призначення можна використовувати газосиликатні або шлакоблоки, їх ціна значно нижча пінобетонних блоків. Фізичні властивості трохи різняться, не володіють такими сильними теплоізоляційними властивостями як пінобетонний блок.
5
Після того як обраний відповідний для вас піноблок, пораховано кількість блоків, можна сміливо йти в будівельний магазин або на будівельний ринок. На місці покупки вам завжди запропонують доставку блоків, цим краще скористатися, так як у продавця є можливість завантаження/розвантаження блоків, і в момент доставки відповідальність за цілісність блоків лежить на продавці.
Зверніть увагу
Намагайтеся не купувати пінобетонні блоки у приватної особи, низька ціна може вас залучити, проте якість блоків розчарує.
Корисна порада
Для економії коштів можна зв'язатися з заводом виробником, якщо мова йде про великий замовленні вони із завзяттям підуть на операцію.