Як замовити газель.

Якщо ви плануєте якийсь захід і вам необхідно розвести гостей по домівках або ж плануєте переїзд, то без «Газелі» - пасажирської або вантажний - не обійтися. Замовити « Газель » можна і в тому випадку, якщо ви зібралися великою компанією в інше місто.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся переїжджати або перевозити громіздкі речі (меблі, піаніно, особисту бібліотеку), замовте « Газель », звернувшись в одну з фірм, що займаються перевезеннями. Оголошення про послуги таких компаній ви зможете знайти в будь-якій газеті оголошень, а також на інтернет-сайтах. Зробити замовлення можна по телефону або через інтернет. Але спочатку ознайомтесь з розцінками й умовами декількох організацій, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. Не забувайте, що вам знадобляться і вантажники, які беруть погодинну оплату. Вартість замовлення «Газелі» - погодинна (по місту) або по кілометражу (якщо ви перевозите речі в інший населений пункт або в передмістя).
2
Якщо ви організуєте захід (банкет в ресторані, пікнік), замовте пасажирську « Газель ». Знайти рекламу однієї з компаній, яка надає такі послуги, ви можете також в ЗМІ та інтернеті. Роблячи замовлення, заздалегідь обговоріть з диспетчером (або внесіть це в форму замовлення на сайті) час прибуття мікроавтобуса до місця збору і час розвезення гостей з заходу (може знадобитися і не один рейс). Оплата зазвичай погодинна.
3
Якщо ви хочете відправитися з друзями в інше місто на який-небудь захід (фестиваль, концерт, конкурс тощо), замовте пасажирську « Газель », тим більше якщо у вас собою багато багажу (палатки, музичні інструменти, обладнання тощо). Зрозуміло, в поїзді або в літаку вам було б набагато комфортніше, але якщо вам поспішати особливо нікуди, то поїздка в інше місто на мікроавтобусі з періодичними зупинками і прогулянками на природі - це те, що вам потрібно. Тим більше що це обійдеться вам не набагато дорожче, так як оплата за такі поїздки проводиться за домовленістю (необов'язково погодинна або по кілометражу).
4
Вирішіть, чи будете ви вносити передоплату або заплатите по факту. І той, і інший спосіб - за бажанням клієнта і на якість і своєчасність надання послуг не впливає. Однак якщо ви помітите, що, наприклад, вантажники (при переїзді) за домовленістю з водієм навмисне затягують роботу, скажіть їм про це, натякнувши, що простої оплачувати не мають наміру.