Як виховати волю.

Іноді життя ставить нас обличчям до обличчя з такими ситуаціями, в яких необхідно проявити силу волі. В іншому випадку проблеми і різні труднощі можуть просто розчавити людину. Волею насправді володіє кожна людина. Просто потрібно розібратися, куди направлена ваша воля. У тому вся.
Вам знадобиться
  • 1. Терпіння
  • 2. Воля
Інструкція
1
Чесно відповідайте собі на питання: яка ваша воля? Чи не утискаючи Чи вона волями інших, що не зломлена Чи різними почуттями, наприклад, гнівом, не страждає чи сумнівами і т.д. Опишіть вашу волю на папері.
2
Отже, ви виявили свою волю і навіть змогли описати. Тепер починайте посилювати її. Для початку почніть проявляти свою волю. Можна для початку змінити якусь свою звичку.
3
Перетворюйте будь-яка дія в вправу для волі. Вчіться самі направляти себе. Напрямок відрізняється від примусу. Примусом ви нічого не доб'єтеся.
4
Визначте свої життєві цілі і вирішіть, яка з них в даний момент найбільш важлива для вас. Вона повинна йти з глибини вашої душі. Подумки уявіть прямий і ясний шлях для досягнення вашої мети. Можливо, ви побачите, як якісь істоти, які символізують різні обставини, людей, будуть перегороджувати вам дорогу до мети. Однак вона залишається такою ж ясною незважаючи ні на що. Робіть вправу регулярно.
5
Умійте говорити немає, особливо коли відчуваєте, що це дійсно необхідно. Нехай навіть ніхто не буде цього очікувати від вас. Це важливо для дуже добрих людей, які не можуть нікому відмовити в допомозі.
Кожен з нас має свій неповторний характером . Але характер в цьому значенні має на увазі собою набір особистісних якостей. Якщо сполучати волю з характером , то контекст різко зміниться. Характер означатиме твердість своїх рішень, висновків, життєвих позицій. Люди з твердим і впевненим характером домагаються результатів у своєму житті швидше і з великим успіхом.
Інструкція
1
Воля для людини має визначальне значення. Вона сприяє розвитку особистості. Якість прийнятих рішень залежить саме від неї. Виховання волі потрібно починати з раннього дитинства. Чим людина старша, тим важче його перевиховати. Але якщо такий процес вдався, то це може говорити про сильний характер. Воля - це здатність людини виконати задумане. Для вольової особистості не важко кинути шкідливі звички, закінчити ВУЗ з відзнакою, отримати престижну роботу. Такі люди завжди домагаються задуманого.
2
Процес виховання характеру тривалий і важкий. Тому необхідно запастися терпінням. Головний ворог волі - лінь. Отже, перемога над лінню гарантуватиме успішний розвиток вольового характеру. Здолати лінь непросто, потрібно починати з малого. Виконуйте роботу, яка вам ніколи не подобалася. Намагайтеся виконувати її НЕ через силу. Робіть це невимушено. Почніть читати. Зробіть собі установку на читання 100-200 сторінок за день. Саме установка на заняття і виконання його буде запорука розвитку волі.
3
Почніть фізичні вправи. Таким чином, ви зможете загартувати не тільки волю, а й тіло. Скажіть собі, що будете кожен день виконувати зарядку і виконуйте її. Вас нічого не повинно відвернути. У що б то не стало, робіть зарядку щодня, навіть якщо у вас немає часу. Виконуйте роботу по дому.
4
Почніть контролювати свій час. Складете графік вашого дня. Жити за таким графіком, звичайно ж, важко, але якщо вам буде це вдаватися, не дивлячись ні на що, ваша воля буде рости в геометричній прогресії.
5
Як тільки ви приступите до виховання своєї характер, всі ваші рішення і плани мають бути реалізовані. Кожне слово, яке ви скажете належить перетворити на дію. Не дозволяйте собі лінуватися і давати порожніх обіцянок. З кожним днем ваш характер і воля буду виховуватися. В певний момент ви зрозумієте, що змінилися в кращу сторону.