Як додати сайт на сервер.

Для більшості новачків в області створення веб-ресурсів додавання сайту на сервер хостингу стає проблемою, над якою вони просиджують годинами. Насправді, нічого складного в цьому немає, якщо, звичайно, з розумом підійти до вибору CMS і хостинг-провайдера. Для прикладу, найбільш простий є зв'язка Wordpress з хостингом jino.ru.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, вихід в Інтернет, гроші на оплату хостингу та домену, скачаний дистрибутив обраної вами CMS.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на хостингу, для чого зайдіть на jino.ru і заповніть реєстраційні дані. Не забудьте вказати вірний e-mail, тому що через деякий час на нього прийдуть ваші логін і пароль для входу в панель адміністратора. Щоб встановити сайт, вам потрібно наступний пакет послуг: підтримка ftp-аккаунта, дисковий простір 1 Гб, підтримка MySQL і PHP. Далі зареєструйте доменне ім'я вашого ресурсу. Після закінчення процедури пропишіть адреси DNS- сервер ов, наприклад ns1.jino.ru і ns2.jino.ru. Далі прикріпіть домен до хостингу, для чого перейдіть в адміністраторській панелі в «Домени - Прив'язка домену» і впишіть зареєстрований домен, завершивши операцію натисканням кнопки «Додати».
2
Закачайте файли CMS Wordpress на сервер в кореневу папку/domains/імя_сайта.ru. Це можна зробити через сервіс C-Panel, або скориставшись ftp-клієнтом. Відкривайте фалів менеджер, наприклад, Total Commander, натискайте New FTP connection і вставляйте в відкрилося поле рядок ftp://логін: пароль@логин.jino.ru, після натисніть ОК. Підключившись до FTP- сервер у, зайдіть в папку імя_ сайту .ru, видаліть стартову сторінку і закачайте дистрибутив Wordpress.
3
Для роботи сайту необхідно підключити CMS до MySQL. Перейдіть в «Управління базами MySQL», де побачите встановлену базу з вашим логіном замість назви. Пароль до неї ви можете встановити або змінити самостійно. Відкрийте файловий менеджер, знайдіть у папці CMS файл wp-config.php і відредагуйте його. Щоб встановити ім'я бази, знайдіть рядок define ('DB_NAME', 'логін'); і змініть її. Пароль змінюється в рядку define ('DB_PASSWORD', 'пароль'). Внісши зміни, збережіть документ. Тепер сайт готовий до редагування та налаштування.
Зверніть увагу
Навіть якщо ваш хостинг-провайдер пропонує використовувати вже встановлену CMS, то все одно краще завантажити оновлену версію з офіційного сайту. Коли ви виявите, що потрібні плагіни не відповідають версії CMS, перевстановлювати її вже буде пізно.
Корисна порада
Чи не реєструйте доменне ім'я на хостингу. У разі закриття сервера, сайт можна буде перенести на інший хостинг, скориставшись резервною копією, а ось домен повернути буде набагато складніше.