Як переважити двері холодильника атлант. Як зняти дверцята на холодильнику атлант фото.

Розстановка меблів на кухні іноді вимагає необхідності в перевішування двері холодильника , щоб було зручніше діставати продукти харчування. Виконати дану операцію можуть працівники магазину перед видачею гарантії або спеціальні ремонтні служби, а також можна спробувати самостійно переважити двері холодильника « Атлант ».
Інструкція
1
Зверніться до службовців магазину, в якому ви купуєте холодильник « Атлант ». Повідомте їм, що вам необхідно переважити на ньому двері. Дана послуга буде надана абсолютно безкоштовно. Після чого ви зможете отримати гарантійний лист з відповідною інформацією. Даний спосіб виконаємо тільки до остаточного оформлення покупки. В іншому випадку працівники магазину направлять вас в сервісну службу, де дана послуга буде коштувати певних грошей.
2
Зверніться до майстра по ремонту холодильників « Атлант ». Повідомте йому, що вам необхідно переважити двері. Домовтеся про дату проведення робіт і дізнайтеся вартість послуги. Якщо ж ви не хочете витрачати гроші, то можете спробувати самостійно переважити двері.
3
Звільніть холодильник від всіх продуктів харчування, дістаньте полички і ящики. Вимкніть пристрій і разморозьте. Після цього можете приступати до ремонтних робіт. Укладіть холодильник « Атлант » на підлогу дверцятами вгору, при цьому переконаєтеся, що верхні опори не зрушили і радіатор не пошкоджений.
4
Знайдіть у заглибленнях болти, які тримають передні опори холодильника . Відкрутіть їх і звільніть доступ до стопором, які кріплять осі двері морозильної камери. Зніміть їх, щоб переважити нижню вісь дверей на протилежну сторону. Після цього зніміть двері морозильної камери і переставте торцеві заглушки на іншу сторону.
5
Відкрийте двері холодильної камери, щоб дістатися до двох шурупів. Відкрутивши їх, ви зможете зняти маску холодильника . Зніміть кронштейн з верхньої осі і викрутити її, після чого переставте на іншу сторону. Переставте пластмасову заглушку і встановіть назад маску холодильника .
6
Натисніть на засувку, яка знаходитися всередині ручки холодильника « Атлант », і спробуйте її виштовхати назовні. Необхідно діяти акуратно, так як дана деталь легко може зламатися. За допомогою викрутки намацайте всередині пристрою засувку, щоб зняти кришку ручки. Поміняйте місцями заглушки на бічних торцях дверей холодильника і встановіть ручку в протилежне положення.